Biegi. Run Podkowa nie zwalnia tempa

js
Biegi przełajowe cieszą się coraz większą popularnością. Zawodnicy Run Podkowa nie zwalniają tempa. Odnoszą kolejne sukcesy na trasach biegowych.

W Nocnym Biegu Świetlików na trasie 6-kilometrowej, zwycięstwo w kategorii kobiet odniosła EDYTA BOGUNIA a męski wyścig wygrał GRZEGORZ DORS.
W niedzielę 23 czerwca ekipa Run Podkowa startowała w biegach w Koszwicach. W biegach Na 7 km. trasie w kategorii juniorek pierwsze miejsce zajęła ALEKSANDRA RADOSZ a w seniorkach zwycięstwo przypadło dla AGNIESZKI DESKI , która debiutowała w barwach klubu.

Biegi w kategorii juniorów wygrał MAREK DORS

Biegi seniorów zwycięsko zakończyli RAFAŁ KOZIK i GRZEGORZ DORS.

Biegi juniorów DARIA LUBCZAŃSKA i BARTŁOMIEJ CIEŚLUK wywalczyli trzecie miejsca. ANGELIKA PIETRZYK zakończyła zawody na 6 miejscu. Końcowy bilans nocnych i dziennych zawodów w których startowali zawodnicy Run Podkowa to 7 zwycięstw i 2 trzecie miejsca.