Zawodnicy KS Dragon pierwsi na Mazovia Cup 2010

Ivan
gosiabejm
38 medali (11 złotych, 10 srebrnych i 17 brązowych) wywalczyli zawodnicy Klubu Sportowego Dragon Janów-Olsztyn podczas Międzynarodowego Turnieju Taekwondo Masters Mazovia Cup, który odbył się 20 listopada br. w Ciechanowie.

Reprezentanci KS Dragon zdobyli medale we wszystkich konkurencjach rozgrywanych na Mazovii: walkach indywidualnych, układach formalnych oraz bardzo widowiskowych walkach drużynowych i technikach specjalnych (odchylenie deski nogą na jak najwyższej wysokości). Na107 zawodnikow z 17 klubow, drużynowo "Dragoni" zajęli pierwsze miejsce na podium.

Medale dla "Dragona" w Ciechanowie zdobyli:
Juniorki:
Zloto
Lech Marlena (uklady 4-1cup)
Piotrowska Paula (układy 1-3dan, walki poniżej 55 kg oraz techniki specialne)
Srebro:
Ptak Iga (układy 1-3dan)
Brąz:
Lech Marlena (walki poniżej 55 kg)
Ptak Iga (walki powyżej 55 kg, techniki specjalne)
Szczepanek Katherina (techniki specialne)

Juniorzy:
Złoto:
Badura Kamil (uklady 4-1cup , walki powyżej 63kg)
Woźniak Grzegorz (układy 1-3dan)
Walens Dariusz (walki powyżej 58 kg)
Srebro:
Bęben Mateusz (uklady 1-3 dan , walki powyzej 70 kg)

Brąz:
Kowalczyk Magdalena (walki powyzej 58 kg)

Seniorzy:
Złoto:
Dudek Tomasz (walki poniżej 80 kg)
Srebro:
Krawczyk Damian (walki poniżej 71 kg)
Giżycki Jakub (walki poniżej 80 kg, techniki specjalne)
Synoradzki Zdzisław (walki powyżej 80kg)
Brąz:
Wojciechowski Iwo (uklady 4-1cup, walki poniżej 80 kg, techniki specjalne)
Hajduk Tomasz (walki poniżej 71 kg)

W rozgrywanych walkach drużynowych kobiety wywalczyly brązowy medal, natomiast mężczyźni złoty i brązowy. Na szczególne wyróżnienie zasługują zawodnicy, którzy zdobyli tytuł Masters Mazowia Cup: Paula Piotrowska (reprezentantka kadry polskiej juniorek) zdobywczyni 3 złotych medali oraz Kamil Badura, który wywalczył 2 złote i 1 braząwy medal.