18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Dragon Janów podczas Pucharu Polski w Teakwondo wywalczył worek medali [ZDJĘCIA]

Bartłomiej Romanek
W Kłobucku odbył się Puchar Polski Taekwon-Do ITF Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów „Kłobuck 2013”. Wzięli nim udział również zawodnicy Dragona Janów, którzy wywalczyli kilkanaście medali.

Podopieczni trenera Jacka Wąchały zdobyli medale we wszystkich kategoriach wiekowyc ,w każdej przeprowadzonej konkurencji.

Medale w kategorii junior wywalczyli:
Sara Dudka - III miejsce w układach
Karina Szczepanek - II miejsce w walkach do 65 kg oraz i III w układach
Oliwia Lenczer - III miejsce w walkach do 55 kg.
Patryk Bejm - II w walkach do 68 kg. oraz III w układach
Łukasz Krzemiński - II miejsce w walkach do 50 kg.
Paweł Chmielarski - II miejsce w walkach do 75 kg.

W kategorii senior medale zdobyli:
Sara Dudka - III w układach
Anna Kołodziejska - w walkach do 75 kg.
Zdzisław Synoradzki - w walkach pow.85 kg.

W kategorii senior starszy bardzo dobrze pokazali się:
Tomasz Bejm, zdobywając aż 3 medale: złoty w układach stopni mistrzowskich,srebro w walkach pow. 85 kg., oraz brąz w technikach specjalnych oraz Mariusz Wąsek -III miejsce w walkach do 78 kg.