Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 1:2: Jest szansa na lepszą grę częstochowian? [ZDJĘCIA]

Krzysztof Kłusek
Piłkarze Rakowa przegrali z Zagłębiem Sosnowiec 1:2. Pierwszy gol w 10 minucie dla Zagłębia zaskoczył wszystkich obecnych na stadionie. Dokładnie pięć minut później sędzia podyktował rzut karny na niekorzyść Rakowa i częstochowianie przegrywali po kwadransie 0:2 .

Mimo to kibice Rakowa bardzo mocno dopingowali swoich piłkarzy i zagrzewali ich do walki. Zawodnicy Rakowa mieli optyczną przewagę i z determinacją dążyli do zmiany niekorzystnego rezultatu, szczególnie w drugiej połowie.

Nie można czerwono - niebieskim odmówić determinacji i woli walki. Nie wiele zabrakło, a doprowadziliby do wyrównania. Mecz mógł się podobać. I daję odrobinę nadziei na przełamanie złej passy.

Częstochowa, 11. maja 2013 - godz. 17:00
RAKÓW - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1:2 (0:2)

0:1 Szatan (10, asysta Grube)
0:2 Jankowski (15, z rzutu karnego)
1:2 R. Czerwiński (57, bez asysty)

SĘDZIOWAŁ: Michał Woś (Zamość). WIDZÓW: 710 .

RAKÓW: Kos - Mastalerz (68. Bezerra), Soczyński (46. Góra), Górecki, P. Kowalczyk ? Napora, Ogłaza (75. Pląskowski), Ł. Kowalczyk, Buczkowski (79. Mońka) - R. Czerwiński - Balogun.
ZAGŁĘBIE: Kudła - Siewczyński, Jarczyk, Ninković, Pajączkowski (70. Marek) - Ryndak (67. Cyganek), Grube, Matusiak, Tylec (90. Malara) - Szatan, Jankowski (90. Domański).