Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 0:1. Goście zapewnili sobie zwycięstwo w doliczonym czasie gry [ZDJĘCIA]

BR, Fot. Krzysztof Kłusek
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 0:1
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 0:1 Krzysztof Kłusek
Raków Częstochowa doznał drugiej porażki w drugim meczu rundy wiosennej. Częstochowianie przegrali na własnym boisku z Wigrami Suwałki 0:1. Goście zdobyli bramkę w doliczonym czasie gry.

Na początku spotkania Raków Częstochowa miał problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy, ale z biegiem czasu gospodarze zaczęli przejmować inicjatywę i byli bliscy szczęścia. W 29 min. po strzale głową Artema Rakhmanova piłka trafiła w słupek.

W drugiej połowie goście nastawili się na kontry. Jedna z nich zakończyła się powodzeniem. W 91 min. sytuację sam na sam z Jakubem Szumskim wykorzystał Patryk Klimala.

Już w środę Raków zagra kolejne spotkanie z Odrą Opole. Początek meczu o godz. 19.21.

RKS Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 0:1 (0:0)
Bramki:

0:1 - Patryk Klimala 91'

Kartki:
7' - Adam Radwański
21' - Robert Obst
40' - Artur Bogusz
62' - Mateusz Radecki
89' - Adrian Jurkowski

Składy:
RKS Raków:
Szumski - Rakhmanov, Góra, Niewulis, Figiel, Radwański, Oziębała (68. Łabojko), Formella (76. Czerkas), Wójcik (64. Mondek), Malinowski, Zachara.

Wigry Suwałki: Zoch - Remisz, Żyro, Klimala (91. Piekarski), Radecki, Bogusz (81. Kwaśniewski), Rybicki, Spychała, Pylypchuk (68. Iorga), Gąska, Obst.

Składy za: rksrakow.pl.