Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice 2:1. Niesamowita końcówka meczu [ZDJĘCIA]

Bartłomiej Romanek
Raków Częstochowa pokonał Puszczę Niepołomice. Niezwykłe widowisko obejrzeli w Wielką Sobotę kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Limanowskiego. Raków Częstochowa w niezwykle ważnym meczu pokonał Puszczę Niepołomice 2:1 po bramce strzelonej w 95 minucie przez Tomasza Margola.

Raków Częstochowa pokonał Puszczę Niepołomice

Przez większą część gry nic nie zapowiadało szczęśliwego zakończenia dla Rakowa Częstochowa. To Puszcza była zespołem lepszy, który szybko objął prowadzenie.

Na szczęście końcówka należała do Rakowa Częstochowa. Końcówka meczu była niesamowita. Najpierw gola głową zdobył Adam Czerkas, który wykorzystał błąd bramkarza gości. Później gra się wyrównała - obydwie drużyny miały niezłe sytuacje, a goście trafili nawet w słupek. Sędzie przedłużył spotkanie o 4 minuty. W samej końcówce Raków Częstochowa wywalczył rzut wolny. Dośrodkował Wróbel, a Tomasz Margol zapewnił Rakowowi zwycięstwo. Stadion przy Limanowskiego eksplodował.

RKS Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice 2:1 (0:1)

Bramki:
0:1 - Dominik Zawadzki 19'
1:1 - Adam Czerkas 79'
2:1 - Tomasz Margol 94'

Kartki:
11' - Piotr Stawarczyk
41' - Rafał Figiel
42' - Bartosz Żurek
69' - Łukasz Sołowiej
70' - Piotr Malinowski
85' - Dominik Zawadzki