18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Gol Częstochowa - AZS UAM Poznań 4:2. Ciężko wywalczone trzy punkty [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Krzysztof Kłusek
Gol Częstochowa pokonał drużynę z Poznania. W sobotnim spotkaniu, ISD AJD Gol Częstochowa ( aktualny Mistrz Polski i druga drużyna aktualnej tabeli) spotkał się z AZS UAM Poznań ( czwarta drużyna aktualnych rozgrywek).

Gol Częstochowa wygrał po ciężkim meczu

Mecz rozpoczął się bardzo dynamicznie. Już w 3 minucie Mariola Żyła z Poznania doznała kontuzji nogi która wymagała interwencji pogotowia ratunkowego. Zawodniczka została odwieziona do szpitala i już nie wróciła do gry . Spotkanie było bardzo zacięte. Ale to zawodniczki Gola prowadziły 4-0 . Siedem sekund przed końcem pierwszej połowy, poznanianki strzeliły pierwszego gola. Ale trudno tu mówić o bramce kontaktowej. W czasie przerwy swoje umiejętności zademonstrowały najmłodsze zawodniczki kobiecej piłki nożnej.

W drugiej połowie było dalej bardzo dynamicznie. Poznanianki zdobyły drugiego gola. Przy atakach z dwu stron wynik nie uległ już zmianie . Pod koniec meczu następna zawodniczka z Poznania, Karolina Grześkowiak doznała tak skutecznej kontuzji, że znów trzeba było wzywać pogotowie ratunkowe.

Po zaciętym meczu piłkarki Gola mogły się cieszyć ze zdobytych trzech punktów z wymagającym przeciwnikiem.

ISD AJD Gol Częstochowa – AZS UMA Poznań 4:2 (4:1)

Bramki: Marta Di Giusto, Aleksandra Jędrak, Natalia Klyta, Katarzyna Bąk.

Karolina Grześkowiak, Sandra Sałata – AZS UMA Poznań.

ISD AJD Gol Częstochowa : Karolina Klabis – Renata Uchnast, Aleksandra Jędrak, Matczak Katarzyna, Katarzyna Bąk, Klaudia Ciupa, Małgorzta Mesjasz, Jeziorska Martyna, Marta Di-Gusto, Natalia Klyta, Paulina Rokos, Sonia Mysłek, Sandra Sukiennik, Dominika Dąbrowa.
Trener: Włodzimierz Seifryd
AZS UAM Poznań: Katarzyna Osiadło, Sandra Sałata, Marta Zielińska, Dorota Czech, Adrianna Sypniewska, Emilia Krajeńska, Karolina Grześkowiak, Paula Frączak, Mariola Żyła, Agnieszka Rezler.
Trener: Wojciech Weiss