Częstochowianka - UKS Spartakus Zabrze 3:0. Łatwe zwycięstwo naszych zawodniczek [ZDJĘCIA]

Krzysztof Kłusek
Częstochowianka łatwo pokonała UKS Spartakus Zabrze. W hali sportowej „Częstochowianka” obył się kolejny mecz w 11 kolejce rozgrywek. KS Częstochowianka walczyła z zajmującym 7 miejsce UKS Spartakus Zabrze. W pierwszym secie zawodniczki z Zabrza stoczyły wyrównaną walkę.

Częstochowianka łatwo pokonała rywala z Zabrza

W drugim secie nasze zawodniczki wygrały gładko do 9. I nic nie wskazywało na to, że w trzecim secie zacznie się prawdziwa walka o zwycięstwo.. Walka była bardzo zacięta i wyrównana. Były takie momenty w których prowadzenie obejmowało Zabrze. Powrót na boisko Wiesławy Siudy, Angeli Mroczek i Anny Łuszczyk spowodował rozstrzygnięcie seta i meczu na naszą korzyść. Zwyciężył dotychczasowy lider, KS Częstochowianka. „Czanka” umocniła się na szczycie tabeli i jest teraz samodzielnym liderem.

KS Częstochowianka – UKS Spartakus Zabrze 3-0 (25–18, 25-9, 25-23 )
KS Częstochowianka: Klaudia Gawor, Małgorzata Gołda, Martyna Knysak, Wiesława Siuda, Wiktoria Szumera, Aleksandra Stefańska, Angela Mroczek, Magdalena Włodarczyk, Michalina Fujarska, Anna Łuszczyk, Justyna Kasprzyk, K. Ławniczak
Trener: Paweł Kapica

UKS Spartakus Zabrze: S. Kubacka, A. Stec, K. Bulak, M. Hadasz, E. Starzec, D. Rudecka, M. Głazik, M. Szałapska, P. Matłoch, J. Wisińska, K. Głazik, A. Stec.
Trener: Krzysztof Król