Częstochowianka - UK AZS UŚ Katowice 3:0. Łatwe zwycięstwo naszej drużyny [ZDJĘCIA]

Bartłomiej Romanek
Częstochowianka wygrała z UK AZS UŚ Katowice. W hali sportowej „Częstochowianka” obył się kolejny mecz w 13 kolejce rozgrywek. KS Częstochowianka walczyła z zajmującym 5 miejsce UK AZS UŚ Katowice.

W pierwszym i drugim secie nasze zawodniczki wygrały gładko do 12. I nic nie wskazywało na to, że w trzecim secie zacznie się prawdziwa walka o zwycięstwo.. Walka była bardzo zacięta i wyrównana. Były takie momenty w których prowadzenie obejmowały zawodniczki z Katowic. Nasze zawodniczki musiały sporo pokazać ze swoich umiejętności aby rozstrzygnąć set i mecz na naszą korzyść. Zwyciężył dotychczasowy lider, KS Częstochowianka. Częstochowianki umocniły się na szczycie tabeli i teraz z 6 punktami przewagi nad UKS Gwiazda Tarnowskie Góry, są samodzielnym liderem.
KS Częstochowianka – UK AZS UŚ Katowice 3-0 ( 25–12, 25-12, 25-23 )
KS Częstochowianka: Klaudia Gawor, Małgorzata Gołda, Martyna Knysak, Wiesława Siuda, Wiktoria Szumera, Aleksandra Stefańska, Angela Mroczek, Magdalena Włodarczyk, Michalina Fujarska, Anna Łuszczyk, Justyna Kasprzyk, K. Ławniczak
Trener: Aneta Krzyczmonik