Częstochowianka lepsza od rywalek z Kalisza [ZDJĘCIA]

Anita Feć - Krzyczmonik, Krzysztof Kłusek
Częstochowianka pokonała MUKS Amber Kalisz. W minioną środę ruszyła XVI kolejka rundy zasadniczej II Ligii. Naszym dziewczynom tym razem przyszło zmierzyć się z zespołem MUKS AMBER KALISZ.

Pierwszy set przegrany do 14 nie zapowiadał dalszych emocji. W drugim secie nastąpiło przełamanie i pewnie zwyciężyliśmy do 17. Trzeci set to kolejna odsłona chwiejnej gry. Nasze zawodniczki przegrywając juz 10:3, zdołały zniwelować różnicę i po zaciętej walce, zwyciężyć na przewagi do 24. Trzeci set od początku do końca był kontrolowany przez częstochowianki. Ostatecznie wygraną do 18 przypieczętowaliśmy cenne zwycięstwo za 3 pkt.
Serdecznie dziękujemy licznie przybyłym kibicom, którzy w ciężkich momentach dopingowali nas głośno, gorąco i ogłuszająco

KS AJD „Częstochowianka” Częstochowa – MUKS Amber Kalisz 3-1 (14:25, 25-18, 26:24, 25-18 )