Łukasz Koleśnik
Kolejny sukces grupy tanecznej ze Studia Tańca Nowoczesnego Etna. Zdobyli medal w konkursie Urban Style 2024 w Poznaniu! Studio Tańca Nowoczesnego Etna
Znów Studio Tańca Nowoczesnego "Etna" z Krosna Odrzańskiego pokazało się na prestiżowych zawodach. Kolejna grupa taneczna z województwa lubuskiego wróciła z medalem. Tym razem z Poznania, z konkursu Urban Style 2024.

Nie tak dawno, bo zaledwie dwa miesiące temu pisaliśmy o sukcesie grupy Flesz ze Studia Tańca Nowoczesnego "Etna" w Krośnie Odrzańskim na konkursie "Future Pace" w Dzierżonowie. To prestiżowy, ogólnopolski konkurs, na którym podopieczni Sylwii Szostak znaleźli się w czołówce najlepszych ekip tanecznych. Zajęli czwarte miejsce!

Długo nie trzeba było czekać na kolejny sukces innej grupy ze Studia Tańca Nowoczesnego "Etna".

Młodzi tancerze z Krosna Odrzańskiego z medalem

W niedzielę (12 maja) grupa Etna Junior wystąpiła na ogólnopolskim turnieju tańca Urban Style 2024 w Poznaniu. Zaprezentowali autorską choreografię Sylwii Szostak pn. "Lot na Marsa".

Młodzi tancerze rywalizowali z najlepszymi ekipami z Polski. Międzynarodowe jury było pod wrażeniem występu krośnieńskiej grupy. Etna Junior w kategorii formacja hip-hop do lat 10 zajęła wysokie trzecie miejsce. Tancerze z Etny wrócili z medalami na szyi, pucharem w ręku, uśmiechem na twarzy i apetytem na więcej.

- Jesteśmy dumni z naszych pracusiów, którzy tańczą w Etnie Junior — mówi S. Szostak. - Jeśli będą nadal z takim zaangażowaniem pracować, to przywiozą z kolejnych konkursów więcej medali!