Znów w czołówce

(su)
Jacek Drzewiecki (po prawej) był piąty w Poddębicach. Foto: HENRYK PRASKI
Mastersi z Częstochowskiego Towarzystwa Cyklistów powetowali sobie niepowodzenia z Mistrzostw Polski podczas rozegranych w miniony weekend wyścigów. Jak mówi prezes CTC Henryk Praski, sobotnia impreza w Poddębicach ...

Jak mówi prezes CTC Henryk Praski, sobotnia impreza w Poddębicach ściągnęła zarówno medalistów MP, jak i tych którzy nie odnieśli w nich sukcesu.
Na 100-kilometrowej trasie w kat. I 5. miejsce zajął Jacek Drzewiecki. Ogromnego pecha mieli Zbigniew Szewczyk i Leszek Jakuć z Kolejarza Częstochowa, którzy na ostatnich kilometrach uczestniczyli w kraksie. Udało im się ukończyć wyścig przyjeżdżając w zasadniczej grupie.

W niedzielę mastersi ścigali się w Bodzentynie, Szlakiem Walk i Męczeństwa Wsi Kieleckiej. Silny wiatr i opady deszczu utrudniały jazdę na technicznej trasie. Kolarze CTC spisali się jednak bardzo dobrze.
W kat. I zwyciężył Dariusz Flak, 6. był Jacek Pikorski, a 9. Zbigniew Masłoń. W kat. III 5. miejsce przypadło Zbigniewowi Banaszczykowi, 9. Markowi Gieraczowi, a 14. Grzegorzowi Kołodziejkowi.

Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie