Zmiana trenera w Gromie/Victoria

(su)
W miniony poniedziałek doszło do zmiany na stanowisku trenera w czwartoligowym Gromie/Victoria. Zamiast Krzysztofa Całusa drużynę prowadzić będzie grający trener Sławomir Palacz. Znany m.in.

W miniony poniedziałek doszło do zmiany na stanowisku trenera w czwartoligowym Gromie/Victoria. Zamiast Krzysztofa Całusa drużynę prowadzić będzie grający trener Sławomir Palacz. Znany m.in. z występów w RKS-ie Raków zawodnik jest obecnie piłkarzem Płomienia Czarny Las. Jak zapewnia prezes Gromu/Victoria Roman Ginda, gra w Płomieniu nie będzie kolidowała z prowadzeniem częstochowskiej drużyny.

O zmianie trenera przesądziła ostatnia porażka Gromu przed własną publicznością z MKS-em Sławków. Nasi piłkarze mieli w drugiej połowie miażdżącą przewagę, lecz przegrali 0:1, tracąc bramkę jeszcze przed przerwą.

- Jeden punkt w pięciu meczach to zbyt mało. Może Sławkowi uda się swą charyzmą pociągnąć zespół. Wiem, że zawsze mocno angażuje się w to, co robi. Mam nadzieję, że pod jego kierunkiem drużyna zacznie odnosić sukcesy - powiedział prezes Ginda.