Wybory Parlamentarne 13.10.2019 – Kandydaci do Sejmu z okręgu nr 28 i Senatu z okręgu nr 69

Diana Tobor
Diana Tobor
Zaktualizowano 
Karol Rycio
Przygotowaliśmy dla Was pełne listy kandydatów do Sejmu z okręgu nr 28 oraz kandydatów do Senatu z okręgu nr 69 w wyborach jesienią 2019. Zobacz, na kogo możesz głosować już 13.10 w swoim okręgu wyborczym (obszar miasta na prawach powiatu: Częstochowa). Sprawdź, jak nazywają się poszczególni kandydaci do Sejmu i Senatu w wyborach parlamentarnych 13.10.2019, czym się na co dzień się zajmują, z której listy startują i z jakiej pozycji. Dzięki temu będziesz dobrze przygotowany do udziału w wyborach parlamentarnych. Pamiętaj, że każdy głos się liczy.

Nie zostawiaj tak ważnego wyboru innym. Sam zdecyduj 13 października, kto ma Cię reprezentować.

Lista w wyborach do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 28.

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 28.
Granice tego okręgu to część województwa śląskiego obejmująca obszary powiatów:

  • częstochowski,
  • kłobucki,
  • lubliniecki,
  • myszkowski
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Częstochowa.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Kiepura Henryk, Wręczyca Wielka, przedstawiciel władzy samorządowej - starosta
  2. Smela Krzysztof, Wierzchowisko, przedstawiciel władzy samorządowej - starosta
  3. Gmitruk Stanisław, Częstochowa, ekonomista
  4. Dobrzyniewicz Bartłomiej Przemysław, Częstochowa, prezes
  5. Kubat Andrzej, Własna, lekarz
  6. Socha-Korendo Anna Marta, Poraj, przedstawiciel władzy samorządowej - radna
  7. Grus Anna Barbara, Lubliniec, lekarz
  8. Kumor Monika Aleksandra, Koziegłowy, prawnik
  9. Młyńska Edyta Jolanta, Koniecpol, dyrektor szkoły
  10. Kotynia Krystian, Zajączki Drugie, przedstawiciel władzy samorządowej - burmistrz
  11. Cyrulik Jerzy Józef, Herby, nauczyciel
  12. Lisek Iwona Izabela, Rudnik Mały, wyższy urzędnik samorządowy
  13. Nowicka Anna, Kłobuck, dyrektor szkoły
  14. Dzwonnik Michał Olaf, Rędziny, pracownik administracyjny

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Giżyński Szymon Stanisław, Częstochowa, poseł
  2. Burzyńska Lidia Ewa, Skrzydlów, nauczyciel
  3. Trepka Mariusz Wiesław, Moczydło, inżynier organizacji i planowania produkcji
  4. Gawron Andrzej Janusz, Kochanowice, poseł
  5. Fajer Monika, Częstochowa, kierownik agencji doradztwa finansowego
  6. Derejczyk Piotr, Wapiennik, politolog
  7. Kaptacz Anna Janina, Częstochowa, prezes
  8. Maj Tomasz, Lgota Mała, kierownik ds. marketingu i sprzedaży
  9. Lange Łukasz Artur, Olsztyn, dyrektor generalny
  10. Ruksza Paweł Jan, Częstochowa, przedstawiciel władzy samorządowej
  11. Pietrulewicz Magdalena Anna, Wręczyca Wielka, prawnik
  12. Służałek-Jaworska Danuta Elżbieta, Poraj, nauczyciel
  13. Sowa Andrzej Piotr, Częstochowa, przedstawiciel władzy samorządowej
  14. Zaleska Urszula, Częstochowa, nauczyciel

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. Wolski Zdzisław, Częstochowa, lekarz medycyny
  2. Niesmaczny Zbigniew Paweł, Częstochowa, inżynier hutnik
  3. Kępski Rafał Tadeusz, Myszków, przedstawiciel władzy samorządowej
  4. Kotkowska Ewelina Tacjana, Kłobuck, doradca zawodowy
  5. Iżyńska Małgorzata, Częstochowa, ekonomista
  6. Kot Łukasz Tadeusz, Częstochowa, manager produktu
  7. Książek Ewa Katarzyna, Korzonek, księgowa
  8. Jureczko Rafał Krzysztof, Pietrzaki, księgowy
  9. Lewandowska Ewa, Częstochowa, kierownik działu kadr i płac
  10. Łapeta Paweł Piotr, Baby, rolnik
  11. Górna Joanna Janina, Częstochowa, nauczyciel akademicki
  12. Skrzypczyńska Emilia Maria, Częstochowa, przedstawiciel władzy samorządowej
  13. Karewicz Marlena Sonia, Częstochowa, nauczyciel
  14. Gołda Marcin Antoni, Częstochowa, pedagog

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. Skalik Włodzimierz Bogdan, Częstochowa, przedsiębiorca
  2. Pawlikowski Jacek Adam, Częstochowa, przedsiębiorca
  3. Adamowicz Bogusław Józef, Częstochowa, psycholog organizacji
  4. Biegas Bartłomiej Michał, Skrzydlów, inżynier mechanik
  5. Klimczak Paweł, Cykarzew Północny, przedsiębiorca
  6. Surowiec Zofia, Nowa Wieś, inżynier rolnik
  7. Rynkiewicz Władysława Bożena, Katowice, doradca zawodowy
  8. Polak Agata Aneta, Kłobuck, przedsiębiorca
  9. Piątek Barbara Ewa, Cykarzew Północny, historyk
  10. Musialik Cecylia Iwona, Częstochowa, ekonomista
  11. Matusiak Grażyna Teresa, Częstochowa, ekonomista
  12. Ermer Katarzyna Anna, Częstochowa, kucharz
  13. Gawenda Rafał Adrian, Wyrazów, specjalista do spraw logistyki

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. Leszczyna Izabela Dorota, Częstochowa, nauczyciel
  2. Szewiński Andrzej, Konopiska, urzędnik
  3. Salwierak Marta Maria, Częstochowa, kierownik projektu
  4. Rozpondek Halina Leokadia, Częstochowa, bibliotekoznawca
  5. Podbioł Gabriel Jan, Lubliniec, nauczyciel
  6. Urbańska Jolanta Małgorzata, Częstochowa, nauczyciel akademicki
  7. Kabus Dominik Bogusz, Częstochowa, nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne
  8. Maniszewska Marzena Monika, Bystrzanowice, pielęgniarka
  9. Stefańczyk Tomasz Artur, Częstochowa, prezes
  10. Biernat Marcin, Częstochowa, dyrektor handlowy
  11. Stasiak-Betlejewska Renata Maria, Częstochowa, nauczyciel akademicki - nauki techniczne
  12. Świtała Marcin, Nierada, menedżer sportu
  13. Ciura Edyta Wiesława, Konradów, dyrektor generalny
  14. Lasecki Jarosław Wacław, Myszków, menedżer produktu, rolnik

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  1. Maranda Marcin, Częstochowa, nauczyciel historii
  2. Spiechowicz Mariusz Michał, Rudniki, dyrektor rozwoju biznesu
  3. Klamek Grażyna Marianna, Częstochowa, ekonomista
  4. Pogoda Mariusz Józef, Kamieńskie Młyny, inżynier inżynierii środowiska - instalacje sanitarne
  5. Zamora Adam, Żarki, kierownik biura
  6. Bogus Beata, Jezioro, technik ekonomista
  7. Socha Wojciech Stanisław, Konopiska, kierownik budowy
  8. Mizgalski Zbigniew Stanisław, Częstochowa, iżynier mechanik - technologia mechaniczna
  9. Kosarga Krystyna Jadwiga, Brzeziny Nowe, rolnik
  10. Sławek Łukasz Mateusz, Częstochowa, inżynier mechatronik
  11. Ptak Piotr Mateusz, Miedźno, inżynier elektronik
  12. Staniowska Aleksandra Zdzisława, Częstochowa, pracownik kancelaryjny
  13. Strach Piotr Paweł, Częstochowa, kierownik działu transportu
  14. Czaja Magdalena Mirosława, Częstochowa, organizator obsługi i sprzedaży wysyłkowej

Dowiedz się więcej

Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 69.

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 69.
Granice tego okręgu to obszar miasta na prawach powiatu

  • Częstochowa.

Konieczny Wojciech Jan

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  • Miejsce zamieszkania: Częstochowa
  • Partia: Polska Partia Socjalistyczna
  • Zawód: lekarz

Świerczyński Krzysztof Łukasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  • Miejsce zamieszkania: Częstochowa
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: psycholog

Warzocha Artur Ryszard

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Częstochowa
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: parlamentarzysta

polecane: Wyniki wyborów parlamentarnych 2019

Wideo

Materiał oryginalny: Wybory Parlamentarne 13.10.2019 – Kandydaci do Sejmu z okręgu nr 28 i Senatu z okręgu nr 69 - Częstochowa Nasze Miasto

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

R
Robi

Pan Warzocha......zawód: parlamentarzysta - ha ha ha ha

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3