Wkręt-met AZS Częstochowa - Resovia Rzeszów: Czy mistrz Polski znów polegnie?

BR
W sobotę o godz. 17 Wkręt-met AZS Częstochow będzie podejmować w nowej hali na Zawodziu drużynę Asseco Resovii Rzeszów.

Wkręt-met AZS Częstochowa był w Gdańsku wyjątkowo bliski drugiego w tym sezonie zwycięstwa. Zamiast triumfu skończyło się jednak jak zwykle, czyli na trzynastej już w tym sezonie porażce.

Częstochowianie prowadzili na wyjeździe z Lotosem Trefl Gdańsk już 2:0, wygrywając dwie pierwsze partie do 21. Kolejne sety niestety kończyły się już zwycięstwem gospodarzy. Decydujące znaczenie miał zwłaszcza trzeci set, w którym podopieczni Marka Kardosa zostali zdeklasowani. AZS zdobył w niej tylko dziesięć punktów. Najskuteczniejszym zawodnikiem akademików w tym meczu był Miłosz Hebda, który zdobył 16 punktów.

W sobotę o godz. 17 AZS czeka kolejne trudne spotkanie. W hali na Zawodziu częstochowianie będa podejmowac mistrzów Polski, Asseco Resovię Rzeszów. Kto wie, może znów dojdzie do niespodzianki, bo Wkręt-met AZS jedyny mecz w tym sezonie wygrał właśnie w Rzeszowie.

Jak zwykle kibiców na mecz zawiozą dodatkowe autobusy.