Wkręt-met AZS Częstochowa- Politechnika Warszawska 1:3 [ZDJĘCIA]

BR
Wkręt-met AZS Częstochowa - AZS Politechnika Warszawska 1:3
Wkręt-met AZS Częstochowa - AZS Politechnika Warszawska 1:3 Ireneusz Romanek
Wkręt-met AZS Częstochowa przegrał u siebie z Politechniką Warszawską 1:3 (32:34, 20:25, 25:23, 16:25). To dwunasta porażka akademików, którzy po trzynastu kolejkach z 4 punktami zamykają tabelę PlusLigi.

Duże znaczenie dla losów spotkania miał pierwszy set, który po niezwykle zaciętej walce wygrali goście. W następnym secie Wkręt-met AZS stracił Dawida Murka, który zszedł z parkietu z urazem kolana.

Częstochowianie poderwali się w trzecim secie, którego wygrali, ale w następnym znów zdecydowanie lepsza była Politechnika Warszawska, która walczy o jak najwyższe miejsce przed play-off.