Szaleństwo kibiców na meczu Raków-Qarabağ FK. Walka do ostatnich minut meczu! Wynik 3:2. Zobacz ZDJĘCIA

PP
Walka do ostatnich minut meczu! Szaleństwo kibiców na meczu Raków-Qarabağ FK. Wynik 3:2 1-60 Piotr Ciastek, 61-100 Marek Tęcza
Piłka nożna. W środę 26 lipca przy wypełnionym po brzegi stadionie Rakowa przy Limanowskiego Raków Częstochowa rozegrał pierwszy mecz II rundy eliminacji Ligi Mistrzów z Qarabağ FK.

Zobacz te zdjęcia - KLIKNIJ TUTAJ

To była zażarta walka o punkty szczególnie w drugiej połowie meczu. Kibice czerwono-niebieskich, których na stadionie było 5300 obserwowali ją z zaciśniętymi zębami. Mecz w Częstochowie był bardzo intensywny, momentami brutalny, na co pozwalał sędzia ze Szwajcarii. Przez jego błędną decyzję Karabach dokończył w pełnym składzie, chociaż od 26 minuty murawę powinien był opuścić Julio Romao za atak na Marcina Cebulę.

Być może trudno w to uwierzyć, ale w spotkaniu zakończonym wynikiem 3:2 do przerwy nie padła ani jedna bramka.

Raków Częstochowa - Qarabag FK 3:2 (0:0)

Bramki 1:0 Elvin Cafarquliyev (55-samobójcza), 2:0 Fabian Piasecki (71), 2:1 Redon Xhixha (73), 2:2 , Redon Xhixha (75), 3:2 Sonny Kittel (90+1)