Stracona szansa

(su)
Gdyby nie niemoc w końcówce pierwszego seta, kto wie jaki przebieg miałby mecz. Częstochowianka prowadziła w inauguracyjnej partii 15:6. Coż z tego, kiedy straciła kolejno 13 punktów.

Gdyby nie niemoc w końcówce pierwszego seta, kto wie jaki przebieg miałby mecz.

Częstochowianka prowadziła w inauguracyjnej partii 15:6. Coż z tego, kiedy straciła kolejno 13 punktów. W końcówce było jeszcze 24:24, lecz zagrywkę zepsuła Małolepsza, a kolejna akcja zakończyła się sukcesem Olimpii. Dwa następne sety były wyrównane, lecz to przyjezdne rozstrzygnęły je na swą korzyść.

Częstochowianka - Olimpia Jawor 0:3 (24:26, 20:25, 22:25)

CZĘSTOCHOWIANKA: Szczepanik, Myga, Biedroń, Małolepsza, Prusaczyk, Solska, Sobota (l) - Nowak, Chyra.

Wyniki pozostałych meczów: Nowy Dom Chodzież - AZS Politechnika Agat Koszalin 3:2, Polonia Świdnica - Dalin Myślenice 3:2, SMS II Sosnowiec - Orzeł Kozy 1:3, OPP Kołobrzeg - Gaudia Pietrasz Trzebnica 3:0. Pauzował ŁKS Łódź.

1. Dalin 17 31 47:17

2. ŁKS 16 30 42:12

3. Polonia 16 27 37:22

4. Nowy Dom 16 26 36:26

5. Olimpia 16 26 34:29

6. Orzeł 16 23 23:33

7. Gaudia 16 22 27:35

8. Agat 17 22 26:39