Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

SPS Politechnika Częstochowska pokonała lidera [ZDJĘCIA]

Krzysztof Kłusek
SPS Politechnika Częstochowska pokonała lidera rozgrywek z Mysłowic. Nasze siatkarki okazały się lepsze w tiebreaku.

SPS Politechnika Częstochowska wygrała po ciężkim meczu

Było wiadomo od samego początku, że mecz z liderem tabeli III ligi siatkówki kobiet , nie będzie należał do łatwych. Siatkarki z Mysłowic nie zaznały jeszcze goryczy porażki w tym sezonie rozgrywek.

Od pierwszych minut meczy było widać, że żadna z drużyn nie zamierza przegrać . Dwa pierwsze przegrane sety przez nasze siatkarki ostudziły trochę entuzjazm licznie zgromadzonej publiczności. Ale kto nie wygrywa 3-0 to może przegrać cały mecz. To stare siatkarskie przysłowie sprawdziło się w całej rozciągłości.

Publiczność była świadkiem bardzo ciekawego widowiska. To co się działo na boisku mogło rozgrzać nawet sceptyków siatkówki kobiet. Zawodniczki z obu drużyn wprost szalały na boisku. Do ostatniej chwili szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną raz na drugą stronę. Piąty set praktycznie wszyscy oglądali na stojąco.

„Od początku spotkania liderką w drużynie SPS była doświadczona Wiesława Siuda. Jej ataki były nie do zatrzymania. My mieliśmy problemy z przyjęciem zagrywki, ale w trakcie meczu zaczęliśmy lepiej przyjmować zagrywkę , a co za tym idzie mogliśmy wyprowadzić skuteczny atak. Z akcji na akcję coraz lepiej grała Angela Mroczek, która udanym atakiem zakończyła całe spotkanie.” – powiedział na zakończenie meczu Janusz Majkusiak.
Wiele obron po obu stronach siatki, długie akcje, był to najlepszy mecz jaki oglądali widzowie w tym sezonie.

SPS Politechnika Częstochowska –Silesia Volley Mysłowice II 3-2 (23-25) (16-25) (25-22) (26-24) (15-13)