SPS AZS Politechnika Częstochowska - KU AZS UŚ Katowice 3:0 [ZDJĘCIA]

Krzysztof Kłusek
SPS AZS Politechnika Częstochowska wygrał 3-0 z KU AZS UŚ Katowice. Pierwszy i trzeci set należał do naszych zawodniczek. Wygrana do 11 i do 10 pokazuje przewagę drużyny SPS-u.

SPS AZS Politechnika Częstochowska awansowała na drugie miejsce

Wyrównana walka toczyła się tylko w drugim secie którego, nie bez trudności częstochowianki wygrały do 21. Po tym meczu SPS AZS P Cz. awansował na drugie miejsce w tabeli. Na pierwszym miejscu jest KS Częstochowianka.

Dzisiaj, w niedzielę, o godz. 15.00, w Sali przy ulicy Rejtana 7 C odbędą się derby Częstochowy. Będzie to też walka o pierwsze miejsce w tabeli III ligi siatkówki kobiet.

SPS AZS Politechnika Częstochowska – KU AZS UŚ Katowice 3-0 (21- 11: 25- 21, 25 -10)

W składzie SPS’u wystąpiły : Anna Piątek, Wiktoria Zemła, Milena Wojtyczka- Janeczek, Karolina Olczyk, Karolina Wróbel, Katarzyna Lewandowska, Justyna Ochodek, Agata Garska, Sara Łodzińska, Martyna Dobosz, Aleksandra Smykla, Joanna Kosmala,
Trener: Jakub Kuziorowicz
KU AZS UŚ Katowice: Dorota Sidło, Luiza Skiba, Klaudia Kowolik, Daria Piątek, Iwona Więzik, Monika Zozgórnik, Katarzyna Kocel, Katarzyna Niedobecka, Agata Pasieka, Aleksandra Guz, Paulina Zbyl, Paulina Bałtrukiewicz.