BLACHOWNIA
Janusz Długosz, Andrzej Wypchlak, Henryk Kania, Kazimierz Gruca, Mieczysław Szkoda, Bogusław Marchewka, Sylwester Majewski, Robert Kościelny, Krzysztof Imiołek, Alfred Szczurek, Ewa Synoniewska, Krzysztof Ściubidło, Tomasz Czech, Jerzy Mysłek, Mirosław Walaszczyk.
DĄBROWA ZIELONA
Ryszard Nowakowski, Aleksandra Zawisza, Genowefa Szczepańska, Teresa Rokita, Andrzej Pączek, Marcin Kokoszka, Jan Pilis, Adam Szkop, Krzysztof Sikora, Marian Wilczyński, Longin Rak, Danuta Krawczyk, Karol Zych, Bogusław Dobrowolski.
JANÓW
Małgorzata Janikowska, Alina Kaczmarek, Jan Bednarski, Tomasz Wnęk, Sławomir Krzyształowski, Stefan Zatoński, Krzysztof Szczepanek, Franciszek Cieśliński, Marek Jakóbczyk, Małgorzata Łysak, Józef Kawecki, Edward Synowiec, Artur Srokosz, Mirosław Śledzik, Małgorzta Wasiak.
KAMIENICA POLSKA
Bogusław Dobosz, Krzysztof Górniak, Sebastian Godsztajn, Artur Hak, Krzysztof Jędryka, Ryszard Kaźmierczak, Stefan Klar, Andrzej Matusiak, Ryszard Niemczyk, Tadeusz Obodecki, Ryszard Polaczek, Sławomir Sikorski, Gabryel Slęzak, Janusz Ślęzak, Marcin Walenta.
KŁOMNICE
Marek Ligocki, Małgorzata Śliwakowska, Jan Milc, Zdzisław Modlasiński, Wojciech Milczarek, Jarosław Poroszewski, Andrzej Borkowski, Krystyna Świderska, Tadeusz Dumin, Wiesława Żurek, Andrzej Śpiewak, Sławomir Żurek, Małgorzata Rybak, Krystyna Jastrzębska, Witold Bruś.
KONIECPOL
Józef Kałuża, Bernard Bladziak, Teresa Kołodziejska, Maciej Stanek, Mieczysław Duda, Stanisław Goszczyński, Stanisław Mączyński, Tomasz Góra, Józef Śnioszek, Jan Zaskórski, Zdzisław Zalas, Krzysztof Zygoń, Mirosław Cegieła, Wojciech Machera, Marek Lis.
KONOPISKA
Roman Skoczylas, Lidia Włodarska, Danuta Budzik, Edward Bałdyga, Wacław Bukowski, Bogdan Kowalik, Zofia Kuśmierska, Andrzej Szymanek, Zbigniew Wołczyk, Elżbieta Klecha, Jadwiga Chaładaj, Tadeusz Cierpiał, Ryszard Modestowicz, Zbigniew Przerada, Barbara Błaszczyk-Borowik.
KRUSZYNA
Maciej Poroszewski, Jan Błaszczyk, Zenon Kowalski, Andrzej Krzypkowski, Wanda Jasak, Ryszard Maj, Agnieszka Szatkowska, Zdzisław Gała, Andrzej Dyksy, Jacek Jędrzejkiewicz, Anna Kosela, Marek Kruk, Krzysztof Kołaczkowski, Marian Klekot, Janusz Włodarek.
LELÓW
Czesław Dziura, Marianna Dziura, Janina Gęsikowska, Krzysztof Gęsikowski, Jacek Grewenda, Mieczysław Jacher, Marek Jokiel, Wojciech Mucha, Sylwester Napora, Bogdan Pilis, Henryk Radkowski, Bogusław Siwek, Józef Stacherczak, Stanisław Wilgocki, Marian Wójcik.
MSTÓW
Zygmunt Pałęga, Zofia Nowak, Mieczysława Gaudy, Elżbieta Całusińska, Zdzisław Gołdy, Józef Chmielarz, Eugeniusz Boral, Mirosław Kasztelan, Józef Kręciwilk, Zbigniew Bigosiński, Zbigniew Nowicki, Eugeniusz Cierpiałowski, Jerzy Siwek, Alfred Grabarek, Grzegorz Stachurski.
MYKANÓW
Krzysztof Nabiałczyk, Anna Gurtman, Jerzy Michalak, Henryk Woźniak, Julian Stącel, Artur Kotynia, Jan Mądry, Władysław Tyfel, Dariusz Pomada, Edward Ciesielski, Nikodem Nabiałczyk, Anna Bawor, Józef Hombel, Paweł Rygał, Maria Głowienkowska.
OLSZTYN
Adam Jasiński, Zbigniew Banaszak, Dariusz Dudek, Jan Kuliński, Jan Hanko, Justyna Biskup, Grażyna Elmanowska, Regina Fijołek, Joanna Haładyn, Marek Romański, Mirosław Dul, Wojciech Porębiński, Andrzej Wawrzyniak, Grzegorz Trąbski, Antoni Wolański.
POCZESNA
Jerzy Szkop, Lidia Kaźmierczak, Zdzisław Pyziak, Andrzej Szumera, Teresa Parkitna, Andrzej Stawiarski, Andrzej Batorski, Andrzej Piaszczyk, Krzysztof Ujma, Stanisław Pietras, Bożena Dobosz, Stanisław Ziębacz, Maria Adamus, Ireneusz Cuglewski, Henryk Zbirek.
PRZYRÓW
Krzysztof Boborowski, Władysław Cierpiela, Józef Deska, Mirosław Hamerla, Ryszard Kolan, Halina Kołek, Rajmund Michalik, Bożena Miedzińska, Władysław Nowak, Lech Pokorny, Euzebiusz Radło, Robert Skalski, Barbara Wierciochowicz, Maria Wiśniewska, Jacek Wiśniewski
RĘDZINY
Mieczysław Gawron, Grażyna Dudzik, Jolanta Olawa, Stanisław Kitala, Jerzy Komorowski, Stanisław Spiechowicz, Małgorzata Ulewicz, Artur Kaźmierski, Grażyna Knapik, Barbara Młyńczak, Stefan Grzeliński, Stefan Knol, Joanna Naturalna, Helena Wiewiórowska, Edmund Koza.
STARCZA
Stanisław Halkiewicz, Henryk Nalewajka, Ewa Jędrzejewska, Lidia Werecka, Ryszard Caban, Marek Szwedziński, Jerzy Klyta, Zbigniew Siwek, Janina Miglus, Zygmunt Trela, Małgorzata Dukat, Maryla Wawrzyńczak, Marian Zemła, Teresa Janczyk, Dariusz Kołodziejczyk.
echodnia.eu Świętokrzyskie tulipany
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?