Setka futbolistek

(su)
VII Halowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt odbył się w hali Polonia. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje czterech częstochowskich szkół podstawowych i gimnazjów, które walczyły o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy.

VII Halowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt odbył się w hali Polonia.

Do zawodów zgłosiły się reprezentacje czterech częstochowskich szkół podstawowych i gimnazjów, które walczyły o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Wśród podstawówek bezkonkurencyjna okazała się SP 8, która wygrała wszystkie trzy mecze pokonując SP 50 (3:0), SP 40 (2:0) i SP 54 (1:0). Drugie miejsce zajęła ,50", trzecie ,54", a czwarte ,40". W starszej kategorii zwyciężyły dziewczęta z Gimnazjum nr 22, które wygrały z ,1" i ,11" po 2:0 i bezbramkowo zremisowały z ,8". Kolejne miejsca zajęły: G. nr 8, G. nr 11 i G. nr 1.

W imprezie wzięło udział prawie 100 dziewcząt. Społecznie sędziował zawody Jan Swojewicz.

SP 8: Diana Budziosz, Patrycja Madejeska, Justyna Studnicka, Paula Figzal, Patrycja Głąb, Sylwia Obrzut, Anna Sikora, Iwona Graj, Sylwia Bednarek, opiekun Wiesław Mielczarek.
GIMNAZJUM 22: Katarzyna Gajda, Małgorzata Gajda, Anna Hudy, Magda Radomiak, Milena Makuch, Irmina Możyłowska, Anita Zawada, Karolina Bochra, Anna Symczyk.

Gazeta Lubuska. Winiarze liczą straty po przymrozkach.