Rugby Club Częstochowa - AZS Zielona Góra 24:7: Udany powrót na ligowe boiska [ZDJĘCIA]

Krzysztof Kłusek
Zawodnicy Rugby Club Częstochowa po przerwie zimowej wrócili do walki o punkty w II lidze. Powrót był udany częstochowianie pokonali w pierwszym meczu zielonogórzan 24:7.

Częstochowianie w tabeli II ligi zajmują czwartą pozycję. Rywale z Zielonej Góry są na trzecim miejscu i mają siedem punktów przewagi nad Rugby Club Częstochowa .

O godz. 13 na boisku przy ul. Kopalnianej rozegrali mecz z AZS-em Zielona Góra. . Nasi zawodnicy w pierwszej połowie zdobyli 3 przyłożenia za 5 punktów i uzyskali jedno podwyższenie za 2 punkty. Tą połowę zakończyli wygraną 17- 0. W drugiej połowie mieli jedno przyłożenie + 2 punkty za podwyższenie . Zawodnicy z Zielonej góry uzyskali jedno przyłożenie za 5 punktów i dodatkowo zdobyli 2 punkty za podwyższenie . W sumie zdobyli 7 punktów.

Mecz zakończył się wynikiem 24-7 dla naszej drużyny.