Raków Częstochowa zremisował na wyjeździe z Bałtykiem Gdynia. W ostatniej minucie wyrównał Kowalczyk

BR
Po dotkliwej porażce z Nielbą Wągrowiec przed tygodniem (0:4), Raków Częstochowy był bliski kolejnej porażki. Częstochowianie zremisowali na wyjeździe z Bałtykiem Gdynia 2:2, ale wyrównującą bramkę zdobyli w ostatniej minucie.

Mecz rozpoczął się dla Rakowa bardzo dobrze. W 10 min. bramkę zdobył Czerwiński. Później do głosu doszli jednak gospodarze, którzy objęli prowadzenie po bramkach Króla i Lemanka. Na szczęście w samej końcówce meczu wyrównał Łukasz Kowalczyk.

Raków zagrał w składzie: Kos – Mastalerz (46. Pluta), Hyra, Soczyński, P. Kowalczyk – Napora, Ogłaza (64. Rokosa), Ł. Kowalczyk, Gajos – Kmieć (84. Nocuń) – R. Czerwiński (77. Witczyk).