Raków Częstochowa - Warta Poznań 3:0. Zobaczcie zdjęcia z popisu ekipy Papszuna

Rafał Musioł
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Bartłomiej Romanek
Piłkarze Rakowa Częstochowa bez problemów rozbili Wartę Poznań i awansowali na drugie miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania.

Raków Częstochowa był faworytem meczu z Wartą Poznań i bez problemu wywiązali się z tej roli. Zespół Marka Papszuna pewnie wygrał 3:0 i awansował na pozycję wicelidera tabeli. Częstochowian mają jeszcze zaległe spotkanie z Górnikiem Zabrze.

Częstochowianie pokazali świetną piłkę, a gol na 1:0, po sprytnej kombinacji z rzutu rożnego był ozdobą spotkania. Ivi Lopez tylko delikatnie podniósł piłkę do czekającego w narożniku Frana Tudora, a ten z woleja idealnie dośrodkował ją ram, gdzie stal Milan Rundić. Raków całkowicie dominował, a Warta została zepchnięta do roli statysty.

Tym razem gola nie zdobył Ivi Lopez, który w 85 minucie ograł bramkarza i posłał piłkę do siatki, ale był na pozycji spalonej.

Raków przegrał tylko jeden z ostatnich 21 meczów. Taka regularność z pewnością musi robić wrażenie.

Już w pierwszej połowie boisko opuścił Sebastian Musiolik, który padł na murawę bez kontaktu z przeciwnikiem. Badania dotyczące urazu zostaną przeprowadzone w poniedziałek. Plusem tej sytuacji jest na pewno przerwa związana z meczami reprezentacji.

Zobaczcie zdjęcia z meczu Raków Częstochowa - Warta Poznań.

Raków Częstochowa - Warta Poznań 3:0 (2:0)