Raków Częstochowa remisuje z Cracovią 1:1. Zobacz ZDJĘCIA rozczarowanych fanów po meczu

Rafał Musioł
Zespół Rakowa Częstochowa tylko zremisował z Cracovią 1:1.
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Zespół Rakowa Częstochowa tylko zremisował z Cracovią 1:1. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Marek Tęcza
SPORT. Piłkarze Rakowa Częstochowa nie lubią grać z Cracovią. Tradycjji stało się zadość i goście znów zepsuli humory pod Jasną Górą remisując z mistrzami Polski 1:1.

Kibice Rakowa rozczarowani po meczu z Cracovią. Tylko remis mistrzów Polski

Cracovia należy do najbardziej niewygodnych rywali dla Rakowa Częstochowa. W sobotę znów się to potwierdziło. Mistrzowie Polski tylko zremisowali z Pasami 1:1.

Raków rozczarował, a pierwsza połowa w wykonaniu piłkarzy Dawida Szwargi była koszmarna. Rywale w pełni to wykorzystali, strzelając gola, a później całkowicie paraliżując akcje gospodarzy.

Po przerwie częstochowanie rzucilli się do odrabiania strat, ale zawodziła skuteczność. Udało im się wyrównać dopiero w 88 minucie po rzucie karnym. Jedenastka została podyktowana za to, że Takuto Oshima wślizgiem zaatakował oddającego strzał Deiana Sorescu.

Raków miał jeszcze okazje na zgarnięcie pełnej puli, ale Bartosz Nowak nie zaliczył dubletu, bo w szóstej minucie doliczonego czasu oddał zbyt słaby strzał.

W czasie meczu doszło do skandalu, gdy kibice Rakowa obrzucali śnieżkami bramkarza Cracovii.

Raków Częstochowa - Cracovia 1:1 (0:1)