Raków Częstochowa pokonał Jagiellonia Białystok 2:1. Wielka radość kibiców ZDJĘCIA

Rafał Musioł
Raków Częstochowa pokonał Jagiellonię Białystok
Raków Częstochowa pokonał Jagiellonię Białystok Piotr Tokarczyk
Raków Częstocowa - Jagiellonia Białystok 2:1. Piłkarze Rakowa Częstochowa po zdobytym w 94 minucie golu Sebastiana Musiolika pokonali Jagiellonię Białystok 2:1. Kibice beniaminka byli w euforii. Zobaczcie zdjęcia z niedzielnego meczu w Bełchatowie.

Kibice, którzy wybrali się do Bełchatowa, by wspierać zespół Rakowa w meczu z Jagiellonią, na pewno nie żałowali. Oba zespoły w niedzielne wczesne popołudnie stworzyły niezłe widowisko z którego zwycięsko wyszli częstochowanie.

Fani beniaminka przeżyli huśtawkę nastrojów. Najpierw Jagiellonia trafiła w słupek ich zespołu, potem sędzia nie uznał gola Rakowa, następnie goście objęli prowadzenie, a po przerwie częstochowianie wyrównali. Decydująca akcja miała miała miejsce w ostatniej minucie doliczonego czasu, a jej bohaterem był Sebastian Musiolik.

Raków w ten sposób wygrał trzeci z rzędu mecz na własnym, czyli bełchatowskim, stadionie. Dzięki temu ekipa Marka Papszuna zbliżyła się do czołowej ósemki.

W tym sezonie Raków rozegra jeszcze jeden mecz domowy - 14 grudnia zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Oprócz tego czekają go wyjazdy na Cracovię i Lechię Gdańsk.

Zobaczcie zdjęcia szczęśliwych kibiców Rakowa po zwycięstwie 2:1 nad Jagiellonią Białystok.