Przegrany sparing

(tk)
Wykorzystując przerwę w pierwszoligowych rozgrywkach koszykarze TYTANA na wyjeździe zmierzyli się sparingowo z Unią/Wisłą Kraków. Pojedynek nie był wielkim widowiskiem. Nie o to jednak chodziło.

Wykorzystując przerwę w pierwszoligowych rozgrywkach koszykarze TYTANA na wyjeździe zmierzyli się sparingowo z Unią/Wisłą Kraków. Pojedynek nie był wielkim widowiskiem. Nie o to jednak chodziło. Trenerzy obu ekip mieli możliwość do wprowadzenia zmian w ustawieniu, przetestowanie różnych wariantów gry, co przed zaplanowaną na najbliższą środę kolejną rundą ligowych zmagań, nie było bez znaczenia. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy 98:76.
- Zespół w pierwszej kwarcie zagrał trochę nerwowo i przegrał różnicą 20 punktów. Chłopcy nie mogli się wstrzelić. Późnej było zdecydowanie lepiej. Mecz stał się bardziej wyrównany, ale nie udało nam się odrobić dystansu - powiedział nam trener TYTANA Adam Kubaszczyk.