MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Projekt dla bezrobotnych Częstochowa

Krzysztof Suliga
Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. zaprasza bezrobotnych do udziału w projekcie „Nowa szansa”. Projekt dla bezrobotnych Częstochowa.

Projekt dla bezrobotnych Częstochowa
Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących w Częstochowie lub powiecie częstochowskim, które utraciły pracę z przyczyn dotyczących zakładu pracy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu, są przewidziane do zwolnienia lub zagrożone zwolnieniem z pracy z przyczyn zakładu pracy, wskutek procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych zachodzących w zakładach pracy.

Projekt zakłada II ścieżki realizacji:
- ścieżka I (szkolenia zawodowe: szkolenia dopasowane indywidualnie do potrzeb uczestników projektu oraz pomoc w znalezieniu nowego zatrudnienia),
- ścieżka II (działalność gospodarcza: dotacja do 40.000 zł na założenie działalności gospodarczej oraz wsparcie pomostowe w wysokości do 1.600 zł/miesiąc przez 6 miesięcy).

Rekrutacja do ścieżki I (szkolenia zawodowe) odbywa się w trybie ciągłym od 17 marca 2014 r. do wyczerpania miejsc wolnych w projekcie.

Rekrutacja do ścieżki II (działalność gospodarcza) odbywać się będzie od 24 kwietnia 2014 r. do 5 maja 2014 r.

Szczegółowe informacje dot. projektu można znaleźć na stronie internetowej www.nowaszansa.czest.pl lub bezpośrednio w Biurze Projektu: Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A., al. Najświętszej Maryi Panny 24, lok. 1, tel. 34 324-50-75, e-mail: [email protected].

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Praca sezonowa. Jaką umowę podpisać?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na czestochowa.naszemiasto.pl Nasze Miasto