Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu eliminacji mistrzostw świata Polska wygrała z...

Polska - Albania 0:1 - zobacz MEMY. Skandal w Tiranie. Świderski strzelił gola... i poleciały butelki

Polska wygrywa z Albanią 0:1. Skandal w Tiranie. Świderski strzelił gola... i poleciały butelki

W meczu eliminacji mistrzostw świata Polska wygrała z Albanią 1:0 po strzale Karola Świderskiego. Wtorkowy wieczór w Tiranie był bardzo nerwowy i zakończył się skandalem.

Wypełniony tłumem kibiców stadion wyraźnie nie darzył Biało-Czerwonych ciepłymi uczuciami i gdyby tylko mógł to rozszarpałby Roberta Lewandowskiego i spółkę. Po bramce strzelonej przez Karola Świderskiego spotkanie na kilkanaście minut zostało przerwane.

To był prawdziwy MECZ GROZY! Zobaczcie MEMY po spotkaniu Albania - Polska >>>

Szczęściarzom w Krakowie opłaciło się postawić na Mini Lotto. Dwie wysokie wygrane!