Piłkarskie sparingi

(su)
Nasi trzecio- i czwartoligowcy rozegrali kolejne spotkania towarzyskie. KS Myszków przegrał na wyjeździe z Koroną Kielce 3:4 (1:3). Dwie bramki padły w pierwszych pięciu minutach. Gospodarze objęli prowadzenie już w 3.

Nasi trzecio- i czwartoligowcy rozegrali kolejne spotkania towarzyskie. KS Myszków przegrał na wyjeździe z Koroną Kielce 3:4 (1:3). Dwie bramki padły w pierwszych pięciu minutach. Gospodarze objęli prowadzenie już w 3. min. Nasi piłkarze wyrównali po strzale Andrzeja Sazanowicza minutę później. Kolejne gole dla kielczan padły w 28. i 35. min.
Tuż po przerwie na listę strzelców wpisał się Marcin Folga, który zdecydował się ostatecznie powrócić do KS Myszków.
Wyrównał na kwadrans przed końcem Paweł Krawczyk. Nasi piłkarze przegrali po błędzie Sebastiana Ciupka. Kontuzji w tym spotkaniu doznał Robert Majchrzak. Dziś KS Myszków zmierzy się na wyjeździe w meczu Pucharu Polski ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. W najbliższą sobotę drużyna Artura Minkiny rozpoczyna ligowe zmagania spotkaniem przed własną publicznością z Miedzią Legnica.

KS MYSZKÓW: Stańczyk (46. Patryarcha) - Majchrzak (3. Molenda, 46. Jarosz), Kołaczyk, Wysocki, Ciupek - Maternik, Mazurkiewicz, Sazanowicz (46. Krawczyk), Andruszkiewicz (46. Stefański), Bryła (46. Folga), Janusz (46. Piasecki).

Grom-Victoria Częstochowa grał na wyjeździe z Wartą Działoszyn. Zespół prowadzony przez trenera Krzysztofa Całusa wygrywał już 3:0, strzelając wszystkie bramki na początku drugiej połowy. Zdobyli je: Szmigiel, Skrzypkowiak i Stefański. Później na boisko weszli rezerwowi zawodnicy i stracili tylko jedną bramkę.

Beniaminek IV ligi KS Częstochowa Włodar wygrał 4:1 z Lotem Konopiska z Klasy Okręgowej. Do siatki Lotu trafiali: Klabis, Krężel, Kucharski i Maciejewski.