Kris Kolanus wskakuje na podium

Piotr Ciastek
Kris Kolanus Wskakuje na podium. Krzysztof Kolanus z Częstochowy, startujący w cyklu Red Bull Cliff Diving zajął trzecie miejsce podczas 6 edycji w Bilbao (Hiszpania).

Kris Kolanus Wskakuje na Podium

Krzysztof Kolanus z Częstochowy, startujący w cyklu Red Bull Cliff Diving zajął trzecie miejsce podczas 6 edycji w Bilbao (Hiszpania). Polak zdobył 460 pkt. i uplasował się za Silczenko z Rosji i Huntem z Wielkiej Brytanii, który na jedną edycję przed końcem sezonu zapewnił sobie zwycięstwo w całym cyklu. W klasyfikacji generalnej Kris awansował do czołowej 10 i zajmuje 9 miejsce z 309 punktami. Finałowe zawody odbędą się 18 października na Jukatanie (Meksyk).