Koszykarze TYTANA Częstochowa grali z MOSiR-em Zabrze

(tk)
Korzystając z przerwy w pierwszoligowych rozgrywkach częstochowski TYTAN rozegrał na wyjeździe mecz kontrolny z MOSiR-em Bobry Zabrze. Pojedynek zakończył się wygraną podopiecznych Arkadiusza Urbańczyka 89:88.

Korzystając z przerwy w pierwszoligowych rozgrywkach częstochowski TYTAN rozegrał na wyjeździe mecz kontrolny z MOSiR-em Bobry Zabrze.
Pojedynek zakończył się wygraną podopiecznych Arkadiusza Urbańczyka 89:88. Nasz zespół wystąpił bez Sławomira Woldana, Dariusza Szynkiela i Marcina Miękusa.

- W najbliższy weekend czeka nas bardzo trudny mecz ligowy z Basketem Kwidzyń i sparing z wymagającym przeciwnikiem był nam bardzo potrzebny - mówi szkoleniowiec TYTANA. - Wynik był sprawą drugorzędną. Najważniejsze, że mogliśmy sprawdzić różne warianty ustawienia - dodaje.