Koszykarska klasa A

(tk)
W 9. kolejce spotkań najbardziej zacięty pojedynek toczył się pomiędzy KS Północ i GOKiS-em Konopiska. W regulaminowym czasie mecz zakończył się remisem. O zwycięstwie gości zadecydowały dopiero dwie dogrywki.

W 9. kolejce spotkań najbardziej zacięty pojedynek toczył się pomiędzy KS Północ i GOKiS-em Konopiska. W regulaminowym czasie mecz zakończył się remisem. O zwycięstwie gości zadecydowały dopiero dwie dogrywki. Równie dramatyczny przebieg miało spotkanie Centrum Inkaso z AZS Politechnika. Akademikom zwycięstwo nie przyszło wcale łatwo. Ostatnia w tabeli drużyna Centrum zawiesiła poprzeczkę bardzo wysoko, ale ostatecznie musiała uznać wyższość przyjezdnych. Dwa spotkania zostały przełożone.

Wyniki: KS Północ — GOKiS Konopiska 105:112 (najwięcej punktów dla Północy zdobyli: Bera i Koniecki po 23; dla GOKiS-u: Górniak 27), Centrum Inkaso — AZS Politechnika 90:91 (Kiński 25 — Winiarski i Ferenc po 27), Polonia Poraj — AZS Traugutt 89:64 (Gurbała 17 — Kubicki 27), Maskpol Panki — OKSiR Kłobuck 47-71 (Kulpa 18 — Migo 17), MKK Myszków — AZS WSZ i UKS Mustaf — KKS Mstów (przełożone).

1. Polonia 9 17 819:642

2. Politechnika 9 17 710:600

3. AZS WSZ 8 15 677:570

4. Traugutt 9 14 742:713

5. Mustaf 8 13 641:547

6. Kłobuck 8 12 639:573

7. Konopiska 9 12 711:789

8. Północ 9 12 588:788