Wybierz region

Wybierz miasto

  PROMETEUSZ 4K - multimedialne widowisko akrobatyczno-taneczne

  www.prometeusz4k.pl

  Hala Sportowa Częstochowa
  Częstochowa, ul. Żużlowa/4, +48 34 368 82 78

  16:00 - 18:00 Niedziela, 8 marca

  "Prometeusz 4K" już wkrotce w Częstochowie. Takiego widowiska jeszcze w naszym mieście nie było!

  PROMETEUSZ 4K - najnowocześniejsze polskie multimedialne widowisko akrobatyczno-taneczne. Naszpikowany efektami specjalnymi show w wykonaniu kilkudziesięciu artystow, muzykow, wokalistow oraz akrobatow, ktorzy łamią bariery możliwości ludzkiego ciała. "Prometeusz 4K" już wkrotce zachwyci mieszkańcow Częstochowy

  Niech zmysły szaleją! Daj się porwać wyobraźni! Z pomocą artyzmu, muzyki i nowoczesnej technologii przenieś się w mityczne czasy Prometeusza i poznaj jego historię na nowo.


  Światło, obraz, dźwięk i ciało

  Spektakl oparty na micie o Prometeuszu, ktory wykradł bogom ogień i rozbudził w ludziach kreatywność i zainteresowanie światem. Artyści opowiadają historię bez słow – tylko poprzez ruch, obraz, muzykę i grę aktorską. Grupa tancerzy i akrobatow podczas trwającego prawie dwie godziny spektaklu, przedstawia w wyjątkowy sposob losy tytułowego Prometeusza i całej ludzkości. Żadnych dialogow tylko światło, obraz dźwięk i ciało.
  Jako głowny środek wyrazu artyści wykorzystują szeroko rozumiany ruch sceniczny, taniec, akrobacje oraz ekwilibrystykę cyrkową nie pozbawiając jednocześnie całego widowiska treści.

  Spektakl czaruje widza hipnotyzującą muzyką wykonywaną na żywo, niesamowitą multimedialną scenografią, akrobacjami zapierającymi dech w piersiach, gibkością ciał aktorow i emocjami, ktore przenoszą swoim tańcem na publiczność. Oglądając, nie da się nie podziwiać technicznej perfekcji artystow a brak dialogow nie jest wadą, tylko zaletą przedstawienia.

  Pozwalając sobie na szczyptę metafory i fantazji należy patrzeć na ten spektakl jak na przedstawienie dramatyczne, w ktorym aktorom odebrano mowę, a dodano skrzydła. Walorem realizacji jest też połączenie widowiska z teatrem dramatycznym. Treść jest uniwersalna – ponadczasowa, międzykulturowa.
  Tło całej historii nadaje oświetlenie, multimedialna scenografia, płonące fontanny, efekty laserowe i przede wszystkim muzyka wraz z pięknymi głosami wokalistek, ktore utwory wykonywa w oryginalnej grece.

  Prometeusz 4K jest przedstawieniem, w ktorym zobaczymy zarowno zapierające dech w piersiach ewolucje, porywający taniec i grę aktorską, ale rownież znakomicie opowiedzianą historię będącą demonstracja możliwości ludzkiego ciała.  Innowacyjny projekt, pierwsze i jedyne tego typu widowisko w Polsce!

  PROMETEUSZ 4K to już bardzo rozbudowana technologicznie produkcja sceniczna gotowa konkurować z największymi produkcjami światowymi. Rozszerzona grupa artystow teamu EVEREST Production, specjalnie do projektu skomponowana muzyka, ktora w PROMETEUSZU 4K będzie wykonywana na żywo przez czołowych polskich muzykow. Najnowocześniejsze efekty sceniczne oraz technologie multimedialne.

  Produkcja spektaklu zajęła się firma 2Point Piotr Jeziorski (wieloletni producent m.in. Musicalu METRO). Realizację animacji oraz projekt grafik scenicznych powierzono najlepszej polskiej firmie w tej dziedzinie Clockwork, oprawę wizualną i efekty specjalne zapewni światowy lider w tej branży firma Visual Sensation.

  Rozbudowana scenografia wraz z multimedialnym show w postaci animacji laserowych, mappingu 3D, potężnych efektow świetlnych, płonących fontann i wielu innych najnowocześniejszych technik i efektow scenicznych. W połączeniu z historią stworzoną przez wulkan wyobraźni reżysera Kamila J. Przybosia, talentem artystow z grupy Everest Production i piękną muzyką, przeniesie widza w fascynującą podroż do świata mitologii.

  PROMETEUSZ 4K - 08.03.2020 HSC CZĘSTOCHOWA godzina 16:00

  Strona: www.prometeusz4k.pl
  Facebook: www.facebook.com/Prometeusz4K

  BILETY:

  http://www.prometeusz4k.pl/bilety
  https://www.kupbilecik.pl/imprezy/46613/Cz%C4%99stochowa/PROMETEUSZ+4K/
  https://www.ebilet.pl/widowiska/rewie-show/prometeusz/
  https://biletyna.pl/event/view/id/134596

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?