Halowy turniej piłki nożnej dziewcząt

(su)
Ewelina Kurzątkowska z G 15 (z lewej) w pojedynku  z Karoliną Adamik z G 11.  /  JAKUB MORKOWSKI
Ewelina Kurzątkowska z G 15 (z lewej) w pojedynku z Karoliną Adamik z G 11. / JAKUB MORKOWSKI
Po raz dziesiąty rozegrany został w hali Polonia Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Startowały zespoły reprezentujące częstochowskie szkoły podstawowe i gimnazja.

Po raz dziesiąty rozegrany został w hali Polonia Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy.
Startowały zespoły reprezentujące częstochowskie szkoły podstawowe i gimnazja.

W młodszej kategorii SP 49 zremisowała w finale z SP 53 0:0. W karnych ,49" wygrała natomiast 3:2. Kolejne miejsca zajęły: 3. SP 8, 4. ZS 1, 5. SP 50, 6. SP 34, 7. Młodzieżowa Świetlica Socjoterapeutyczna przy Straży Miejskiej.

SP 49: Katarzyna Syc, Karolina Ziębicka, Oliwia Karwowska, Marta Stolarczak, Magda Łucka, opiekun Artur Minkina.

W starszej kategorii bezkonkurencyjne było Gimnazjum 22, które w finale rozgromiło Gimnazjum 11 7:0. Dalsze miejsca zajęły: 3. G 15, 4. G 9, 5. G 8, 6. G 1.

G 22: Katarzyna Gajda, Małgorzata Gajda, Anna Hudy, Agnieszka Wojszczyk, Anna Kulczak, Karolina Bochra, Irmina Możyłowska, Anita Zawada, Katarzyna Bąk, opiekun Sławomir Mizera.