Gol Częstochowa na najlepszej drodze do awansu [ZDJĘCIA]

Tekst i zdjęcia: Krzysztof Kłusek
Gol Częstochowa zremisował 1:1 z FC II Katowice. Częstochowianki są coraz bliższe awansu do Ekstraklasy, co byłoby wielkim osiągnięciem Gola.

Gol Częstochowa miał wymagającego przeciwnika

Drużyna 1.FC AZS AWF Katowice zajmująca trzecie miejsce w tabeli byławymagającym przeciwnikiem dla ISD AJD Gola Częstochowa. Pierwsza połowa rozgrywała się praktycznie na połowie Gola. Zawodniczki z Katowic z animuszem nacierały na bramkę Gola . Nasze piłkarki dzielnie się broniły i od czasu do czasu kontratakowały. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie zawodniczki Gola Częstochowa wyszły na boisko odmienione . Widać było, że zależy im na szybkiej zmianie wyniku . I w 50 minucie meczu Justyna Maziarz zdobyła dla Gola Częstochowa prowadzenie .

Obraz meczu diametralnie się zmienił. Obydwie drużyny atakowały. Akcja przenosiła się od bramki do bramki . Niestety w w 75 minucie katowiczanki uzyskały wyrównanie na 1-1 .Gola strzeliła Anna Koczar .

Mimo dynamicznych akcji wynik już nie ulega zmianie. Można powiedzieć, że podział punktów oddaje obraz meczu na Stadionie RKS Raków przy ul. Bolesława Limanowskiego 83.

Pozostały jeszcze dwa mecze i zawodniczki ISD AJD Gol Częstochowa liczą dalej na doping publiczności. Publiczności, która dzisiaj dopisała i głośno dopingowała nasze zawodniczki do zwycięstwa .