Gol Częstochowa - KKP Bydgoszcz 1:4 [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Krzysztof Kłusek
Gol Częstochowa przegrał w drugiej kolejce estraligi z KKP Bydgoszcz 1:4. Zobaczcie zdjęcia z przegranego meczu AJD ISD Gol Częstochowa.

W drugim meczu ekstraligi piłki nożnej kobiet ISD AJD Gol Częstochowa doznał drugiej porażki .Drużyna osłabiona odejściem dwóch zawodniczek i kontuzją Małgorzaty Mesjasz ambitnie zaczęła mecz. .Mimo utraty gola w 8 minucie , nasze piłkarki walczyły i wyrównały do 1-1, jeszcze w pierwszej połowie. Zdobywczynią , jak się potem okazała jedynej bramki , była Katarzyna Bąk . Po zmianie strona warunki dyktowały rywali.
Bramki dla zespołu KKP Bydgoszcz zdobywały: Agata Kutnik (8′), Monika Kaźmierczak (53′-karny), Natalia Sieradzka (76′) i Ilona Raczkowska (88′).
ISD AJD Gol Częstochowa - KKP Bydgoszcz 1:4 (1:1)

ISD AJD Gol: Karolina Klabis – Sandra Sukiennik, Małgorzata Mesjasz, Paulina Rokosa, Martyna Jeziorska (55. Anna Werner), Aleksandra Jędrak, Renata Uchnast, Katarzyna Matczak, Katarzyna Bąk, Natalia Klyta, Olga Sulisz (50. Klaudia Ciupa), Matelowska Marta (70. Martyna Sitek).
KKP zagrał w składzie: Kamila Rosińska – Gabriela Daleszczyk, Monika Kaźmierczak (78′ Barbara Mrozek), Hanna Olszańska, Joanna Daleszczyk (88′ Anna Pawłowska) – Ilona Raczkowska, Natalia Sieradzka, Anna Lewandowska, Natalia Makowska (58′ Katarzyna Grzesik) – Agata Stępień