Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Compet AUTO-DAR

  Compet AUTO-DAR

  adres:
  42-280 Częstochowa, Konwaliowa 159
  tel:
  22 506 61 50
  e-mail:
  www:
  http://www.compet.pl
  Zobacz na mapie

  AUTO-DAR to firma rodzinna, która została założona już w 1983 roku. Przełomowy dla funkcjonowania naszej firmy okazał się 2018 rok. Otrzymaliśmy wtedy certyfikat TUV Rheinland oraz dołączyliśmy do ogólnopolskiej sieci certyfikowanych serwisów blacharsko-lakierniczych – Compet. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie napraw powypadkowych należymy do Sieci Naprawczych najważniejszych firm ubezpieczeniowych w Polsce, dla których dokonujemy oględziny i likwidację szkód komunikacyjnych.
  Compet AUTO-DAR świadczy kompleksowe usługi w zakresie napraw powypadkowych z szerokim wsparciem dotyczącym procesu likwidacji szkód komunikacyjnych z polis AC i OC. Naszym Klientom zapewniamy m.in.: pomoc drogową 24/7 (holowanie, laweta), pojazd zastępczy na czas naprawy, naprawy blacharsko-lakiernicze na najwyższym poziomie i bezgotówkowe rozliczenia bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.
  Chcesz naprawić samochód zgodnie z technologią zalecaną przez producenta? Szukasz dobrego blacharza? A może lakiernika? Compet AUTO-DAR to lider w likwidacji szkód komunikacyjnych w rejonie Częstochowy.
  Autoryzacja Compet to gwarancja najwyższej jakości napraw i obsługi Klienta!

  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane

  Godziny otwarcia

  Od poniedziałku do piątku: 8:00-17:00
  sobota: 8:00-13:00