Fani Rakowa Częstochowa podczas meczu z Ruchem Chorzów. Zobacz ZDJĘCIA z pełnego stadionu na "Limance"

Piotr Ciastek
SPORT. W sobotnie wczesne popołudnie rozpoczęły się zmagania w ramach 26. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Raków Częstochowa podjął Ruch Chorzów. Ruch Chorzów rzutem na taśmą urwał punkt mistrzom Polski! Mecz, który zakończył się remisem obserwował komplet widzów.

Zobacz ZDJĘCIA TUTAJ!

Bilety na sobotni mecz Rakowa z Chorzowem rozeszły się w kilka minut. Kibice jak zwykle dopisali i w piękną Wielka Sobotę pojawili się na "Limance". Radość kibiców z pierwszej bramki dla Rakowa w tym meczu możecie zobaczyć na naszych zdjęciach! Ruch jednak nie poddał się i zmienił wynik meczu w ostatnich minutach gry.

Fani Rakowa Częstochowa podczas meczu z Ruchem Chorzów. Zoba...

Zespoły, które zmierzyły się w pierwszym meczu kolejki są na dwóch przeciwległych biegunach ligowej tabeli. Medaliki nadal liczą się w walce o tytuł Mistrza Polski, natomiast chorzowianie wciąż próbują wydostać się ze strefy spadkowej. Sobotni mecz zakończył się remisem 1:1.

Raków Częstochowa - Ruch Chorzów 1:1 (1:1)

Bramki: 14' Crnac - 90' Moneta

Raków: V. Kovačević - Racovițan, Arsenić, Svarnas - Drachal, Kochergin (81' Baráth), Berggren, Jean Carlos (81' Otieno) - Yeboah (46' Cebula), Nowak (63' Zwoliński) - Crnac (86' Ivi López).

Ruch: Stipica - Wójtowicz (58' Bartolewski), Josema, Letniowski, Sikora (86' Długosz), Szymański, Starzyński (39, Kozak), Stępiński, Novothny, Vlkanova (58' Szczepan), Dadok (86' Moneta).