Dwa razy Beniaminek

(tym)
Zwycięskie zespoły Beniaminka. Z lewej drużyna szkoły podstawowej, z prawej gimnazjaliści. Foto: KRZYSZTOF SULIGA

Na boisku osiedlowym przy ulicy Michałowicza rozegrane zostały mecze finałowe X Mistrzostw Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych i Gimnazjów, zorganizowanych w ramach akcji ?Lato w mieście 2003?. Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie.
W kategorii Gimnazja najlepsi okazali się zawodnicy Beniaminka "C".

Drugie miejsce zajęła Północ, a trzecie WC Piker. Natomiast w kategorii Szkoły Podstawowe zwyciężyła drużyna Beniaminka ?B?. Na drugim stopniu podium stanął zespół Jamaja BA-BA, a na trzecim Wincentii. Zwycięzkie ekipy uhonorowane zostały pucharami wręczonymi przez Dyrektora MOSiR Marię Olejniczak. Pozostałe drużyny otrzymały dyplomy i nagrody.

Rezultaty spotkań finałowych: mecz o miejsca 5.-6. w kategorii gimnazjów: FC Leader Price - Beniaminek "D" 3:1, mecz o miejsca 3.-4. w kategorii szkół podstawowych: Wincentii - Sportowiec 3:0, mecz o miejsca 3.-4. w kategorii gimnazjów: WC Piker - Wincentii 2:1, mecz o miejsca 1.-2. w kategorii szkół podstawowych: Beniaminek "B" - Jamaja Ba - Ba 3:1, mecz o miejsca 1.-2. w kategorii gimnazjów: Północ - Beniaminek "C" 1:2.

Beniaminek "B": Marcel Pejski, Adam Kieras, Marcin Dusza, Kornel Zagórowicz, Tomasz Strzelecki, Cezary Żyła, Paweł Kasprzyk, Mateusz Kielan. Trener: Janusz Kała.

Beniaminek "C": Adam Rosiak, Krzysztof Gęga, Przemysław Styczeń, Arkadiusz Sałaciński, Oskar Bajdor, Łukasz Pluciński, Damian Michalik, Darek Podkarczemny, Adam Dąbrowski. Trener: Janusz Kała.