SZKOŁY KTÓRE STRAJKUJĄ
SP NR 1 IM. ZDOBYWCÓW PRZESTWORZY KSIĘŻYCOWA 6
SP NR 2 IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO BACZYŃSKIEGO 2A
SP NR 7 ZAMENHOFA 23
SP NR 8 IM. HALINY POŚWIATOWSKIEJ SZCZYTOWA 28/30
SP NR 9 JANA III SOBIESKIEGO 15
SP NR 11 IM. MARII DĄBROWSKIEJ FESTYNOWA 24
SP NR 12 IM. BOLESŁAWA CHROBREGO WARSZAWSKA 31
SP NR 13 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO WRĘCZYCKA 111/115
SP NR 14 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA WASZYNGTONA 62 1
SP NR 15 WIRAŻOWA 8
SP NR 16 UŁAŃSKA 5/7
SP NR 17 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO ALEJA WOJSKA POLSKIEGO 130
SP NR 19 IM. JULIANA TUWIMA ORLA 4/8
SP NR 21 IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO SABINOWSKA 7/9
SP NR 22 IM. GABRIELA NARUTOWICZA ŻABIA 1
SP NR 24 IM. JANA MARCINA SZANCERA HUBERMANA 7
SP NR 25 IM. STANISŁAWA STASZICA RĘDZIŃSKA 23
SP NR 26 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI RAKOWSKA 42
SP NR 27 ROZDOLNA 5
SP NR 29 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI ŚW. ROCHA 221
SP NR 30 IM. POR. MICHAŁA BRZESKIEGO LUDOWA 58
SP NR 31 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA 18
SP NR 32 IM. JERZEGO DUDY – GRACZA PRZERWY-TETMAJERA 40
SP NR 33 IM. MARII KOWNACKIEJ GOSZCZYŃSKIEGO 9/11
SP NR 34 IM. ALEKSANDRA HRABIEGO FREDRY DĄBROWSKIEJ 5/9
SP NR 35 OGRODOWA 50/64
SP NR 36 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW KASZTANOWA 7/9
SP NR 37 IM. JANA PAWŁA II WIELKOBORSKA 54
SP NR 38 IM. LUDWIKA ZAMENHOFA SIKORSKIEGO 56
SP NR 39 IM. MARII KONOPNICKIEJ KOPERNIKA 79/87
SP NR 41 im. JANA MATEJKI OKÓLNA 31/39
SP NR 42 IM. JANA BRZECHWY ALEJA ARMII KRAJOWEJ 68A
SP NR 46 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO SZAMOTOWA 8
SP NR 47 IM. MARII KONOPNICKIEJ PRZESTRZENNA 68/70
SP NR 48 IM. ARMII KRAJOWEJ SCHILLERA 5
SP NR 49 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO JESIENNA 42
SP NR 50 IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO STARZYŃSKIEGO 10
SP NR 52 IM. MAŁEGO POWSTAŃCA POWSTAŃCÓW WARSZAWY 144 A
SP NR 53 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. MARII SKŁODOWSKIEJ – CURIE ORKANA 95/109
SP NR 54 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI KUKUCZKI 30
ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 1 (SP40 I MP2) ALEJA JANA PAWŁA II 95
ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 3 (SP20 I MP28) ŁUKASIŃSKIEGO 70/74
ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 4 (SP51 I MP39) POŁANIECKA 50
ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 5 (SP18 I MP40) ŚW. BARBARY 32
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO ALEJA KOŚCIUSZKI 8
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ROMUALDA TRAUGUTTA KILIŃSKIEGO 62
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. DR. WŁADYSŁAWA BIEGAŃSKIEGO
DĄBROWSKIEGO 75
IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA ALEJA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY 56
V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA KRAKOWSKA 29
VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO ŁUKASIŃSKIEGO 40
VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA NOWOWIEJSKIEGO 18
VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SAMORZĄDOWE WORCELLA 22
IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA JASNOGÓRSKA 8
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA
TARGOWA 29
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. BOLESŁAWA PRUSA
PRUSA 20
ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZEMYSŁU MODY I REKLAMY IM. W. S. REYMONTA KRAKOWSKA 80 F
ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO
ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI 16/18
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA KOCHANOWSKIEGO WARSZAWSKA 142
ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH
ŚW. AUGUSTYNA 28/30
ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH IM. MARII SKŁODOWSKIEJ – CURIE
WORCELLA 1 1
ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNO – ELEKTRYCZNYCH IM. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO TARGOWA 29
ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWO – BUDOWLANYCH ŚW. AUGUSTYNA 3/7
ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH ALEJA JANA PAWŁA II 126/130
TECHNICZNE ZAKŁADY NAUKOWE IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO JASNOGÓRSKA 84/90
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO PRZECHODNIA 11/15
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO – WYCHOWAWCZY NR 1
LEGIONÓW 54A
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO – WYCHOWAWCZY NR 5
SŁOWACKIEGO 35
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 23 IM. JANUSZA KORCZAKA
LEGIONÓW 54
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 28
ŚW. BARBARY 9/11
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 45
CZECHA 15
ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH SPECJALNYCH IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ KRÓTKA 22
SAMORZĄDOWY OŚRODEK DOSKONALENIA KOSMOWSKIEJ 5
BURSA MIEJSKA PRUSA 20
SZKOŁY KTÓRE NIE STRAJKUJĄ
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 OLSZTYŃSKA 42, GIMNAZJUM NR 2Q7 IM. H. WAGNERA LEGIONÓW 23, SAMORZĄDOWY OŚRODEK KSZTAŁCENIA KOSMOWSKIEJ 5
PRZEDSZKOLA KYTÓRE STRAJKUJĄ
1
MP NR 3 IM. BAJKOWEJ KRAINY FOCHA 55
MP NR 4 IM. JANA BRZECHWY WITKIEWICZA 4
MP NR 5 IM. J. KILIŃSKIEGO GÓRSKA 8/10
MP NR 6 SOSNOWA 22/28
MP NR 9 SABINOWSKA 81/83
MP NR 11 KURPIŃSKIEGO-PONUREGO 6
MP NR 13 IM. KRECIKA GWIEZDNA 2
MP NR 14 BACZYŃSKIEGO 11
MP NR 16 STARZYŃSKIEGO 9
MP NR 17 IM. SIEDMIU KRASNOLUDKÓW KOZIA 18
MP NR 18 KRUSZWICKA 2/4
MP NR 26 IM. KRASNALA HAŁABAŁY DUNIKOWSKIEGO 10
MP NR 29 OSADA MŁYŃSKA 1
MP NR 31 LUDOWA 95A
MP NR 36 KUKUCZKI 4
MP NR 37 SPORTOWA 85
MP NR 38 OKULICKIEGO 63
MP NR 41 POWSTAŃCÓW 9/11
MP NR 42 POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA 16
MP INTEGRACYJNE NR 43 CZECHA 17
PRZEDSZKOLA KTÓRE NIE STRAJKUJĄ
MP NR 1 IM. MISIA USZATKA SZYMANOWSKIEGO, MP NR 7 MIRECKIEGO 25 a, MP NR 8 ALEJA WOJSKA POLSKIEGO 7, MP NR 10 KONWALIOWA 105, MP NR 12 IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ BRONIEWSKIEGO 18 , MP NR 15 IM. JANA PAWŁA II MICHAŁOWSKIEGO 32, MP NR 19 SZKOLNA 1
MP NR 20 IM. KRÓLA MACIUSIA PIERWSZEGO WIERZBOWA 20, MP NR 20 IM. KRÓLA MACIUSIA PIERWSZEGO WIERZBOWA 20, MP NR 21 PRZEMYSŁOWA , MP NR 23 IM. JASIA I MAŁGOSI SZYMANOWSKIEGO 3A, MP NR 25 IM. PRZYJACIÓŁ KUBUSIA PUCHATKA WITTIGA 1, MP NR 27 KRASIŃSKIEGO 1, MP NR 30 CZAJKOWSKIEGO 3 SP NR 32 IM. JERZEGO DUDY – GRACZA PRZERWY-TETMAJERA 40, MP NR 33 PRZERWY-TETMAJERA 8, MP NR 34 KWIATKOWSKIEGO 6, MP INTEGRACYJNE NR 35 IM. MAŁEGO KSIĘCIA 1 MAJA 5/7, MP 44 IM. JANUSZA KORCZAKA GILOWA 23
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?