Bez zwycięstwa

(su)
Przy piłce Krzysztof Stępień z Gromu Victoria.	ZDJĘCIE: TOMASZ ZABOROWICZ
Przy piłce Krzysztof Stępień z Gromu Victoria. ZDJĘCIE: TOMASZ ZABOROWICZ
Ta kolejka nie była szczęśliwa dla czwartoligowców z naszego regionu. GKS II Katowice - Lotnik Goliard Kościelec 1:1 Najlepiej powiodło się Lotnikowi, który wywiózł z Katowic remis.

Ta kolejka nie była szczęśliwa dla czwartoligowców z naszego regionu.

GKS II Katowice - Lotnik Goliard Kościelec 1:1

Najlepiej powiodło się Lotnikowi, który wywiózł z Katowic remis. Podopieczni trenera Gotharda Kokotta objęli prowadzenie w 18 min. po strzale Artura Kurasińskiego. Trzy minuty później gospodarze wyrównali.

LOTNIK: Cyruliński - Kurek, Kubanek, Kazimierski, Kwasek, Kowalczyk, Kozakiewicz (80 Cianciara), Góra, Chobot (55 Prusko), Kowalik, Kurasiński.

Bobrek Karb Bytom - Grom Victoria Częstochowa 3:1

Częstochowianie stracili w pierwszej połowie aż trzy bramki. Pierwsza padła po rzucie karnym już w 3 minucie. Na 2:0 gospodarze podwyższyli w 22 min., a na 3:0 na dziesięć minut przed przerwą. W drugiej połowie zespół z Krakowskiej zagrał znacznie lepiej. Do gry wprowadzony został Mariusz Mańko, który zdobył honorową bramkę. Zespół Rafała Kuczery miał wcześniej okazje do zmiany rezultatu. Tomasz Dzierżyk trafił jednak w słupek, a podczas innej akcji Paweł Łaskowski głową skierował piłkę w poprzeczkę.

GROM: Szota - Dzierżyk, Borowski (30 Tyras), Głąb, Woźniak (46 Mańko), Szmigiel, Gładysz, Pasieka, Brzóska (65 Łaskowski), Skrzypkowiak, Stępień.

Raków Częstochowa - AKS Niwka 1:0

"Hutnicy" bardzo słabo radzą sobie także w IV lidze. Nie zdobyli w tym sezonie jeszcze żadnych punktów. Tym razem na własnym terenie ulegli AKS-owi Niwka. Częstochowianie byli stroną przeważającą i stworzyli znacznie więcej sytuacji bramkowych od uznawanego za faworyta tego spotkania AKS-u. Piłkarze z Niwki wykorzystali już w 10 min. jedną z nielicznych okazji. Marcin Musialik ulokował piłkę strzałem daleko zza pola karnego w siatce bramki Adriana Nalichowskiego.

RAKÓW: Nalichowski - Sroka, Jankowski, Ojczyk (77 Żebrowski), Dynus, Gałkowski, Lesik (78 Suliński), Lisowski (71 Leszczyna), Przybylski, Czok, Biernat (71 Psonka).