Awans Liswarty

(su)
W poprzedniej rundzie Pucharu Polski Liswarta Popów wygrała ze Spartą Szczekociny 10:0. W minioną niedzielę, w III rundzie PP na szczeblu okręgu pokonała Jurę Niegowa z klasy okręgowej 3:1.

Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Prowadzenie dla Liswarty zdobył w 52 min. Tomasz Chyra. Osiem minut później Mariusz Bociąga podwyższył na 2:0. Kontaktowego gola strzelił w 78 min. Grzegorz Kopecki. Wynik meczu ustalił w 88 min. Mariusz Kilan. Spotkanie sędziował pierwszoligowy arbiter z Częstochowy Tomasz Pacuda.

LISWARTA: Chmielecki, Ligus, Słomian K. (89 Bartoszek), Makles, Biegun, Kilan M., Słomian M., Kilan P. (89 Marcinkowski), Biernacki (65 Mikke), Bociąga, Chyra.
JURA: Czerkies, Lamch P., Bryła, Szulc, Kopecki P., Lamch Arkadiusz, Maciąg, Rembak G., Rembak M., Kopecki G., Lamch M. (65 Lamch D.).
Pozostałe trzy mecze tej rundy odbędą się 26 marca.