Dodaj zdjęcie profilowe

avatarRegina Adams

Częstochowa

Jak poprawić umiejętności Blackjack w Polsce

2016-09-07 10:54:32

Blackjack, znany również jako dwadzieścia jeden, jest najczęściej grał gra bankowego kasyno na świecie. Blackjack jest grą karcianą porównanie między odtwarzaczem i dystrybutorów, co oznacza, gracze rywalizują w stosunku do sprzedawcy, ale nie przeciwko innym graczom. Jest rozgrywana z jednym lub kilkoma taliami 52 kart. Celem gry jest pokonanie krupiera w jednym z następujących sposobów:
Zdobądź 21 punktów na dwóch pierwszych kart gracza (zwany "blackjack" lub "naturalne"), bez blackjacka kupca;
Osiągnąć końcowy wynik wyższy od krupiera, nie przekraczając 21; lub
Niech krupier wyciągnąć dodatkowe karty, dopóki jego ręka przekroczy 21.
Gracz lub gracze otrzymują do ręki dwie karty i dodać do siebie wartości swoich kart. Figury (króle, królowe i walety) są liczone jako dziesięć punktów. Gracz i krupier może liczyć asa jako 1 punkt lub 11 punktów. Wszystkie inne karty są liczone jako wartość numeryczną pokazaną na karcie. Po otrzymaniu pierwszych dwóch kart, gracze mają możliwość uzyskania "hit", lub podejmowania dodatkowej karty. W danej rundy, gracz lub krupier wygrywa poprzez wynik 21 lub o wyższy wynik, który jest mniej niż 21 punktów wyższy niż 21 (zwany "krach" lub "dzieje biust") powoduje straty. Gracz może wygrać mając żadnej końcowy wynik równy lub mniejszy niż 21, jeżeli popiersiami dealerskich. Jeśli gracz posiada asa ceniony jako 11, ręka jest nazywany "miękkie", co oznacza, że ​​gracz nie może zbankrutować poprzez dodatkową kartę; 11 plus wartość inne karty zawsze będzie mniejsza niż lub równy 21. W innym przypadku używana jest "twardy".
To może być trudne do zrozumienia zasad z opisem, przed rozpoczęciem odtwarzania wszystkich prawdziwa gra może spróbować grać w wersji online, które są dostępne w wielu polskich kasyn internetowych https://dobramine.com/ i można grać bez inwestowania pieniędzy.
Krupier musi trafić aż kart łącznie 17 lub więcej punktów. (Na wielu stołach krupier trafia również na "miękkie" 17, to znaczy strony zawierającej asa i jednego lub więcej innych kart o łącznej sześć.) Gracze wygrywają, nie krach i posiadające w sumie większa niż krupiera. Krupier traci przez krach lub posiadające mniejszą niż rękę gracza, który nie odpadł. Jeśli gracz i sprzedawca mają taką samą sumę, to się nazywa "push", a gracz zazwyczaj nie wygrać lub stracić pieniądze na tej parze. Jeśli wszystkich dostępnych graczy biust, ręka kończy się automatycznie, bez pośrednika mającego odgrywać swoją rękę.

Jesteś na profilu Regina Adams - stronie mieszkańca miasta Częstochowa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj