Wybierz region

Wybierz miasto

  Wernisaż / Poplenerowa wystawa fotografii - Lefkada 2017

  Regionalny Ośrodek - Kultury Galeria ART-FOTO
  Częstochowa, ul. Ogińskiego M./13a, +48 34 324 46 51

  18:00 Piątek, 9 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie zaprasza 9 lutego 2018 r., o godz. 18.00 na wernisaż poplenerowej wystawy fotografii „Lefkada 2017”.

  Promocja kultury poprzez medium, jakim jest fotografia podróżnicza, jest już przyjętym na całym świecie jednym z kanonów wychowania poprzez sztukę wizualną. Pasjonaci podróży z aparatem fotograficznym, po okresie obowiązkowej, tradycyjnej dokumentacji miejsca, w którym się znaleźli, odczuwają pewien niedosyt, który przeważnie kieruje ich w sferę refleksji nad otaczających ich światem. Zjawisko to nieodmiennie łączy się ze wzbogacaniem i rozwojem osobowości wpływającej na wrażliwość twórcy obrazu fotograficznego. Kształtuje się w ten sposób specyficzna percepcja, stanowiąca niejednokrotnie klucz do tworzenia dzieł o wybitnej wartości.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Sprawdź co wiesz o zasadach piłki nożnej. QUIZ dla wiecznie początkujących