Wybierz region

Wybierz miasto

  Niezbędnik Przedsiębiorcy czyli narzędzia, które pomogą Twojej firmie

  Biznes Zone Częstochowa
  Częstochowa, ul. Jasnogórska/27, +48 501 574 341

  18:00 - 20:00 Czwartek, 18 kwietnia

  • Wstęp wolny

  ✅ Już 18 kwietnia 2019 Biznes Zone Częstochowa zaprasza na darmowe szkolenie "Niezbędnik Przedsiębiorcy czyli narzędzia, które pomogą Twojej firmie." Weź udział w zajęciach z doradcą Google Internetowe Rewolucje i dowiedz się jak wykorzystać internet do rozwoju swojej firmy.

  Partner merytoryczny: Google Internetowe Rewolucje

  ✅ W czasie zajęć przedstawimy narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności firmy w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania.

  Pokażemy również rozwiązania za pomocą których Twoja firma będzie mogła:
  - dotrzeć do swoich potencjalnych klientów znajdujących się w okolicy
  - właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów
  - zaistnieć na rynkach zagranicznych.

  W czasie spotkania będzie możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą Google Internetowych Rewolucji, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP.

  ✅ Sesja jest darmowa i jest organizowana w ramach cyklu szkoleń i wydarzeń w Biznes Zone Częstochowa przy współpracy z Fundacją Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój Startup" oraz Google Internetowe Rewolucje. Szkolenie otwarte dla osób pełnoletnich.

  ✅ O prowadzącym:
  Ewa Wójcik - od 2017 doradca w Projekcie Google Internetowe Rewolucje. Z marketingiem internetowym związana od 2013 r. Szczególnie interesuje się tematyką budowania i optymalizacji stron internetowych, pozycjonowaniem, content marketingiem oraz tworzeniem skutecznych kampanii reklamowych Google Ads. Na co dzień pomaga przedsiębiorcom w zakresie wykorzystania marketingu internetowego w celu zwiększania sprzedaży i budowania silnego wizerunku marki.

  ✅ Termin i miejsce szkolenia:
  18 kwietnia 2019 r. godz. 18:00
  Biznes Zone Częstochowa
  Ul. Jasnogórska 27
  42-202 Częstochowa

  ✅ Rejestracja
  Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem email: olga.juskiewicz@twojstartup.pl Zapraszamy do kontaktu.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Polskie reality show. Czy pamiętasz ich bohaterów? A może próbujesz zapomnieć? QUIZ