Wybierz region

Wybierz miasto

  BASSTERKA 2014 w TFP

  Galeria Teatr from Poland
  Częstochowa, ul. Al. Najświętszej Maryi Panny/2, +48 60 336 32 18

  22:30 Środa, 24 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  BASSTERKA vol.5

  24.12.2014 Start 22:30 _____________________________ Teatr from Poland, Al. N.M.P 2 Enter: 10 PLN

  Witajcie! Zapraszamy Was gorąco na kolejną, już 5. edycję Bassterki. Kalorie nabyte podczas Wigilii Świąt Bożego Narodzenia będziecie mogli spalić bujając się przy pozytywnych dźwiękach reggae, dub i dubstep. Basową nutą uraczą Was w tę magiczną, wyjątkową, a przede wszystkim rodzinną noc selektorzy Rise up! sound system oraz dj'e: Blackleg, Zrywa, HarryAce, JahSter & Dr.Vektor! Zabierajcie przyjaciół, kolegów i koleżanki, dzwońcie po znajomych!

  --- Z A G R A J Ą--- reggae/dub/dubstep/dnb/bass

  ZRYWA

  1/2 kolektywu TRAP DOOR, i 1/3 DUB EXCITERS. Uzależniony od posiadania czarnych płyt DJ. Jego selekcja to wybuchowa mieszanka stylistyczna oscylująca wokół szeroko pojętej muzyki bassowej. W czasie swoje krótkiej choć intensywnej przygody z DJką miał okazję dzielić scenę z takimi artystami z Polskie oraz zagranicy jak: RSD(UK), Radikal Guru, Porta(UK), Daniel Drumz, Kixnare, Lower Entrance, Eltron John, Zeppy Zep, Kwazar, Tom Encore, Ictus Sound, Grabadub, Partizans Crew, Elektrische TV, FoxHole, Dobre Bity. Jest jednym z organizatorów Opolskiego cyklu imprez Trap Door oraz Częstochowskiego cyklu Drum n Step. UP! SOUND SYSTEM

  Rise up! sound system to trzech przyjaciół (Kingman, Zmora, Lotnik), których łączy miłość i pasja do głębokich, basowych brzmień szeroko pojętego nurtu reggae/dub. Od roku 2008 krok po kroku rozbudowują swoje nagłośnienie. W 2011 zbudowali własnoręcznie dwa pierwsze scoopy, które dołączyły do wcześniejszego nagłośnienia...

  Na sesjach sound systemowych podróżują głównie wśród świadomych dźwięków digital dub, skocznych steppersów a także korzennego reggae, lecz często bywa, że ich występy łączą wszystkie gatunki, ocierając się nawet o dubstep. Ich funkcjonalność na imprezach sprowadza się przede wszystkim do prezentacji (selekcji) muzyki z czarnych płyt i CD, a całość okraszana i uzupełniana jest przekazem i nawijkami Kingmana i Lotnika. Sety są powykręcane, pełne pogłosów, dźwięków syren i wszelkiego rodzaju efektów z życia wziętych - im głębszy bas, im głośniejsze i dosadniejsze dźwięki, tym bardziej owocna medytacja.

  "Uważamy, że ludzie którzy przychodzą do klubu powinni dostać to, czego pragną, a więc nie tylko dobrą zabawę i wibracje, ale również świadomy przekaz, naukę, której za zwyczaj nie zdobędą podczas monotonnej lekcji w szkole, bądź oglądania wiadomości w babilońskiej telewizji. Gramy i będziemy grać imprezy dla ludzi bez względu na rasę, kolor skóry, wiek, wykształcenie. Music is a mission, not competition!"

  dj, promotor z Częstochowy. Kultywista bassu, głównie jego mrocznej postaci ale za to w rozległym spektrum bpm. Wychowany przy dźwiękach el-muzyki. Z undergroundem za pan brat od '96. Dwa lata później zarażony wirusem o nazwie drumnbass. Pierwsze woski kupił w 2001. Po drodze zaczął bawić się w producenta czego owocem było umieszczenie jego tracka na pierwszej polskiej składance dnb. Od 2003 aktywny członek Partizans Crew. Z ekipą wariatów grywa w całej Polsce. W międzyczasie przechodzi fascynację muzyką jamajską oraz szeroko pojętym dubem. W 2007 emigruje na chwile do UK i tam zostaje zarażony kolejnym wirusem - dubstepem. Od tej pory staje się aktywnym promotorem tego gatunku. W 2009 podczas pobytu w stanach nawiązuje współpracę z kalifornijskim labelem SubPressure. U boku takich dubheadz jak Biome, Kelly Dean czy Promise One wydaje w tej wytwórni do dzis. W Polsce nawiązuje kontakt z labelem Apparition, którego nakładem wydaje epke oraz bierze udział w dwóch edycjach składanki "Lowfreq Poland". Popełnił również kilka oficjalnych remixów m.in dla RSD czy Noah D. Od 2010 reprezentuje częstochowski kolektyw Dub Exciters, zajmujący się promowaniem bass muzy. Jako producent skupia sie na mrocznym i głębokim brzmieniu głownie oscylującemu w granicach 140 bpm. W tej konwencji czuje się najlepiej ale zdarzają mu się pompujące aczkolwiek świadome wybryki. Jego sety są zróżnicowane i zależne od charakteru imprezy i potrzeb danceflooru. Bass is a must !

  /AmBASSadors/ Imprezowy szwendacz i kuglarski wymiatacz, znany głównie jako Czart. Szuka najbardziej imprezowych i odjechanych brzmień. W jego setach rządzi bass. Jego szalona selekcja na pewno Was nie zawiedzie, nie próbujcie szufladkować tego co od niego usłyszycie.

  ps://soundcloud.com/artur-harry/1-sand-in-rain-by-harry-ace]

  JahSter /AmBASSadors/ Młody kot Częstochowskiej sceny, od 2 lat kręci się po lokalach grając tu i tam, raz za piwo, raz za gram. Spodziewać można się od niego wszystkiego. W swojej selekcji sięga przez Trap po Roots Reggae. Jeden z twórców Dream Dread Sound System. Bass którym raczy nas na imprezach jest prawie tak ciężki jak on sam!

  /AmBASSadors/ Szaman który uleczy wasze uszy za pomocą dudniącego bassu, jungle/dnb/dubstep to te gatunki najczęściej przepisuje swoim pacjentom, na pewno nie zawiedzie Was swoją selekcją. Już przygotowuje dla Nas antybiotyki na zbędne kalorie po wigilijnej kolacji

  @[NjQyMTgzOTU5MjA4MTA3Omh0dHBzXGEvL3NvdW5kY2xvdWQuY29tL2RyXGJ2ZWt0b3Ivd2F0Y2gteW91ci1kdWJzdGVwLXZvbDEtYnktZG9rdG9yLXZla3Rvci0xMTIwMTQ6Og==: @[NjQyMTgzOTU5MjA4MTA3Omh0dHBzXGEvL3d3dy5mYWNlYm9vay5jb20vcGFnZXMvRHJcYlZla3Rvcjo6:

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętliwy jak skorpion, przebojowy jak lew...Czy potrafisz dopasować znaki zodiaku do znanych osób?