6 czerwca w związku z remontem pętli manewrowej przy szpitalu na Parkitce zmienione zostaną trasy linii autobusowych nr 10, 28 i 29.

Autobusy linii nr 10 i 28 w kierunku szpitala będą kursować nadal ulicą Okulickiego, następnie Mazowiecką i Wrocławską do przystanku Wrocławska przy Nowobialskiej. Dla tych linii gdzie będzie to przystanek początkowy i końcowy. W związku z tym kursy zostaną skrócone do przystanku Wrocławska w kierunku centrum.

Na czas remontu zawieszone będą przystanki: Okulickiego przy Nowobialskiej w kierunku szpitala (w zamian obowiązuje przystanek Parkitka-Osiedle przy Okulickiego), Nowobialska (w kierunku szpitala), Wrocławska (w kierunku szpitala), Parkitka-Szpital (w obu kierunkach).

W stronę centrum linie 10 i 28 będą kursować od przystanku Wrocławska bez zmian ulicą Nowobialską do Okulickiego.

Linia nr 29 nie będzie przejeżdżać ulicami św. Rocha (od skrzyżowania z Wręczycką i Okulickiego) i św. Krzysztofa oraz Obrońców Westerplatte do pętli przy szpitalu.

Autobusy tej linii w kierunku cmentarza komunalnego będzie kursować Nowobialską, następnie Wrocławską i Mazowiecką do Okulickiego i św. Rocha i dalej bez zmian. W stronę Gombrowicza pojadą ul. Okulickiego (w lewo od skrzyżowania z Wręczycką), następnie przez Mazowiecką i Wrocławską do Nowobialskiej i dalej bez zmian.

Na czas remontu dla linii nr 29 zostaną zawieszone przystanki: Parkitka-Szpital (w obu kierunkach), Wrocławska (w kierunku szpitala), Parkitka-Osiedle (przy Okulickiego w kierunku Grabówki), Św. Krzysztofa (w obu kierunkach), Cmentarz Św. Rocha (w obu kierunkach), Wręczycka (w kier. Gombrowicza – w zamian obowiązuje przystanek o tej samej nazwie przy Okulickiego). Przy ul. Wrocławskiej zostanie zlokalizowany przystanek tymczasowy, obowiązujący tylko w kierunku Grabówki /cmentarza komunalnego.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!