Już w poniedziałek 19 maja na chorzowskim stadionie odbędzie się niezwykle emocjonujące spotkanie Ruch Chorzów vs Wisła Kraków Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i chciałbyś obejrzeć ten mecz na żywo wraz z przyjaciółmi, weź udział w naszym konkursie. Do rozdania mamy zaproszenie dla czterech osób oraz zestaw gadżetów od Ekstraklasy! Sprawdź.

Jeśli wolny czas najchętniej spędzasz w gronie najbliższych, wspólnie kibicując swojej ulubionej drużynie piłkarskiej, weź udział w naszym konkursie i poczuj prawdziwe emocje na stadionie w Chorzowie już 19 maja, gdzie zmierzy się Ruch Chorzów vs Wisła Kraków. Wystarczy, że pokażesz nam, jak wspólnie z rodziną kibicujecie swoim. Nie ważne, czy oglądacie mecz w domowym zaciszu, w parku, czy na osiedlowym boisku – najważniejsze, że kibicujecie razem!

Co należy zrobić, aby zwalczyć o rodzinne zaproszenie na mecz Ruch Chorzów vs Wisła Kraków? Wystarczy, że za pomocą formularza (KLIKNIJ TUTAJ, ABY SIĘ ZGŁOSIĆ)wyślesz zdjęcie przedstawiające Ciebie i Twoją rodzinę lub przyjaciół w trakcie kibicowania oraz krótko opiszesz Wasz sposób dopingowania.

KLIKNIJ TUTAJ: WYŚLIJ ZDJĘCIE I WYGRAJ BILETY NA MECZ!

Autor zdjęcia, które uzyska najwyższą liczbę głosów otrzyma w nagrodę zaproszenie dla czterech osób na mecz Ruch Chorzów vs Wisła Kraków, który odbędzie się już 19 maja na stadionie w Chorzowie oraz zestaw gadżetów od Ekstraklasy.

Na zgłoszenia czekamy do 15 maja włącznie. Warto jednak zgłosić się jak najszybciej! Etap głosowania potrwa od 14 do 16 maja do godz 11.
Po tym czasie do zwycięzcy zostanie wysłana wiadomość e-mail z prośbą o podanie danych (w tym numeru pesel), aby móc odebrać bilety bezpośrednio na stadionie.

Zapraszamy do udziału – pokażcie, jak wspólnie kibicujecie swoim!

Piłka nożna

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Piłkarz (gość)

Obejerzy go u nas!
Transmisja meczu godzina 18:00 Ruch Chorzów vs. Wisła Kraków 18.05.2014 na żywo u nas:
http://j.gs/6905826/wisavsruchhd
http://j.gs/6905826/wislacracowvsruchchorzowhd
http://q.gs/6905826/meczykhd
http://q.gs/6905826/meczyk